Lista ocen Seat Toledo I 1.8 i 88KM 65kW 1991-1996 (31) - Widoczność

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik OzW
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Zgodze sie z kolegą wypowiadajacym sie wcześniej że podjeżdzajac do białej lini na skirzyrzowaniu nie widać sygnalizatora. Poza tym wysoki tył niskich przeszkód nie widać w żadnym z lusterek. Nadziałem sie na 50 cm rurke wystającą z ziemi skutkiem czego było małe wgniecenie w zderzaku który mnie zaskoczył że jest taki mocny myślałem ze bedzie bardziej wgnieciony.
~maciuwa@op.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Ogrzewanie tylnej szyby dość awaryjne. Wypalanie styków w bagażniku często powoduje unieruchomienie układu. A wtedy przy deszczu i mrozie mamy tylko lusterka boczne. Na szczęście dość obszerne i elektrycznie ustawiane.
~tomasz.sendecki@express.bydgoski.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Przód, tył, boki - bezproblemowo. Jeśli miałby się do czegoś przyczepić, to przydało by się większe lusterko wsteczne. Nieciekawie też ustawia się ręcznie lusterka boczne. Oprócz tego bez zarzutu.
~maxkar
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Przód ok, ale jak chcesz cofnąć to trgedia. Odwrócisz się i nic nie widzisz w lusterkach też zbyt wiele nie zobaczysz, polecam czujnik parkowania bo ciężko jest wyczuć to auto, a zobaczyć się poprostu nie da.
~jangawa@go2.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
z przodu doskonala, gorzej do tyłu, czasem pasażer przeszkadza z prawej strony; brakuje mi czasem wycieraczki tylnej szyby - widzialem taką we Wrocławiu,ale ktos chyba sam wstawił
~Rysiek
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
do przodu ok. nieco mniej widać kiedy się odwrócimy ale da się żyć ,moja żona ma 155cm wzrostu i daje sobie świetnie radę
~Krzychu z OP
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
chyba nic nowego do tyłu nic nie widać lepiej używać lusterek bocznych, z przodu zaś szerokie i zbyt długie słupki.
~Miluś
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Do pierwszego słupa podczas cofania nie wiedziałem o co chodzi. Trzeba się przyzwyczaić
~Kroks
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Widocznosc do przodu bez zarzutu, do tylu - troche za wysoki tyl. Mozna sie jednak przyzwyczaic
Dziennik kosztów dla Seat Toledo I 1.8 i 88KM 65kW
10,1
~tomsen1 (tomsen1@wp.pl)
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Bez problemów, dookoła widok, może trochę tyłek przeszkadza, ale da się przyzwyczaić