Lista ocen Seat Toledo II (299) - Silnik

Na liście zabraknie 247 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariusz
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Tak duże auto potrzebuje silnik trochę mocniejszy, jeżdżę solo więc mi w zasadzie wystarcza. W zimie nie zawsze zapala za pierwszym razem.
~szeryf
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Wszystko ok. Ale bardziej elastyczny powyżej 120/130 km. Wtedy też cichnie. Udało mi się polecieć nim 195km/h. Jeżdziłem 6 lat od nowości do sprzedania.
~mak_dżi
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo, bardzo elastyczny a przy tym mocny. Pracuje najlepiej w zakresie 1800 obr. - 3500 obr. Szczególnie godna podkreślenia jest praca turbiny.
~prezesbr
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Super i tyle, ciągnie jak od samego dołu, na trasie wyprzedzanie to sama przyjemność w miescie natomiast auto jedzie błynnie i zwinnie.
~chefren@poczta.fm
Sedan 1.6 100KM 74kW
Stosunkowo dobrze wyciszony, ale całkowicie przeciętny. Przy tej masie raczej słabo sobie radzi z pojazdem, ale przecież nie służy do uprawiania wyścigów.
~Miśiu
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jest to mój siódmy samochód,mogę coś na ten temat powiedzieć,elastyczny na każdym biegu,moment obrotowy prawie 250, daje przyjemność z jazdy.
~MarcinK
Sedan 1.9 TDI 150KM 110kW
elastyczność wystarczająco dobra, kultura pracy niestety nie (po rozgrzaniu trochę lepiej ale bez rewelacji - konstrukcja swoje lata ma)
~Adasf
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Bardzo dynamiczy jak na 1.6, po wkręceniu się powyżej 4,5 tys. obrotów dopiero pokazuje co potrafi,przyjemny dla ucha pomruk.Jak dla mnie ok.
~Chelmik
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Nigdy nie dolalem oleju , nigdy nic się nie zepsuło , jedynie po zainstalowaniu gazu zmieniłem świece i cewkę zapłonu
~Mariusz
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Dramat, ogromny pobór oleju. Chodzi jak ciągnik Ursusa. Egzemplarz którym jezdziłem miał ponad 600000 km na liczniku.