Lista ocen Seat Toledo II (299) - Silnik

Na liście zabraknie 247 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bry232322322
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
1.9 TDI 110 KM, super silnik, choć mógłby być cichszy. Poza tym nie widzę innych minusów. Z silnikiem nie miałem żadnego problemu, jednak historie o spalaniu w mieście 5l, a w trasie 4 można włożyć między bajki.
~Szymon
Sedan 1.6 100KM 74kW
Ku mojemu zaskoczeniu 1.6 sr daje rade wiadomo demon prędkości to nie jest ale jest to całkiem dynamiczny,elastyzny silnik . Spalanie lpg ( sekwencja landi renzo) w mieszanym cyklu 10-11 litrów także jest okej.
~hugoxy
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
do 2 tys za duzo sie nie dzieje ale potem to juz wgniata w siedzenie.bardzo dobry do wyprzedzania na trasie do miasta tez jest super.az dziwne ale jak mierzylem przyspieszenie i predkosc max to wyszlo duzo lepiej niz podaje producent.
~Piotrek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam ten samochód od czerwca i jak do tej pory sprawuje sie bez zarzutu. Jak na 110KM silniczek sprawuje sie bardzo żwawo przy znikomym spalaniu.Bardzo dobra i solidna jednostka VW. Jak na tą masę atua silnik jest wystarczający.
~Radek
Sedan 1.6 100KM 74kW
Silnik niezawodny, prosty konstrukcyjnie. Kultura pracy i moc niestety pozostawia trochę do życzenia, jednak, do tego samochodu jest wystarczająca, jeśli nie szuka sie sportowych emocji.
~mlody
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
musze wymienic napinacz troche go slychac glownie po uruchomieniu wiec troche mi halasuje ale silnik przy wiekszej predkosci nie jest zbyt cichy nie oszukujmy sie sa ciszej pracujace jednostki
~seat toledo 2 tuning
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
bez sciemy...jezdzilem zawsze benzyna,,,i tu szacunek totalny..niema dyskusji jak ktos ceni nade wszystko kafort ale poza typowym dieslowskim klekotaniem jest ok.niezly sprzet muzyczny zrekapesuje niedogodnosc
~oskarr
Sedan 1.9 TDI 150KM 110kW
super silnik do podkrecenia . Przy programie na 187 km 400 nm super jazda naprawde dobre osiagi jak na tak nie pozorne auto. Silnik elastyczny i od samego poczatku sie wkreca oczywiscie po zmianie programu.
~Michał
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Po 125KM oczekiwałem trochę więcej, ale nie można narzekać - przyspieszenie całkiem OK! Mam jedynie problem z obrotami (powyżej 4 tys. zaczynają falować i nie mogę tego zlikwidować). Poza tym polecam.

Usterki Seat Toledo II

Seat Toledo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Zack_5
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Silnik bardzo przyjemny. Elastyczny, szczegolnie na wyzszych biegach. Swietnie spisuje sie w trasie. Nie jest to motor sportowy, ale daje sobie rade z przyspieszeniem, pudlo dobrze sie buja:)