Lista ocen Seat Toledo II (299) - Silnik

Na liście zabraknie 248 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Sedan 1.6 100KM 74kW
Silnik jak na swoja pojemność całkiem dobrze radzi sobie z samochodem...w jedna, dwie osoby jest naprawde dynamiczny, mocy brakuje gdy jest wiecej osob na pokładzie.
~lucasso12@poczta.fm
Sedan 1.6 100KM 74kW
Wszystko jest jak najbardziej ok , chociaż czasami wyczuwalne falowanie wolnych obrotów , ale takie uroki LPG. Niestety przy większych prędkościach robi się głośny.
~gandolf22@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
silnik bardzo elastyczny, w trasie jedzie się prawie jak automatem (na piątce można spokojnie przyspieszać już przy 60 km/h), jedyny mankament to dość głośna praca
~kiedros2@wp.pl
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Elastyczność do bani. Dopiero powyżej 3500obr/min się buja żwawo, poniżej słabo. Drogi rozrząd (2 paski, 4 rolki i pompa wody min 500zł). Mało pali. Na sekwecji gazowej chodzi OK.
~mx31@gazeta.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Silnik w wersji 110KM - więc jest OK. Natomiast jest głośny. Miałem wcześniej Toyotę Corollę z silnikiem 2.0 bez turbo i była o niebo cichsza!!! Elastyczność Seacika OK.
~Doświadczony użytkownik
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Silnik niezawodny i bardzo ekonomiczny. Auto stało zawsze na parkingu pod blokiem i przy sprawnych świecach żarowych 0 problemów z odpalaniem.
~Marcin
Sedan 1.6 100KM 74kW
Silnik suchy nie puszcza oleju i nie poci sie. Ladnie pracuję. Olej 5w40 mobil co 10-12tys. Na gazie nie ma problemow. Czasem mu podkrece do 5tys obrotow
~karlos1210
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Regeneracja turbiny + wymiana czujników podciśnienia+ egr oraz czujnika ciśnienia doładowania 1000 zł poza tym wymiana czujnika temperatury- taki kaprys.
~opek
Sedan 1.6 100KM 74kW
Silnik tylko na czas wymieniać olej i filtry. Wciągu tego czasu wymieniłem świece żarowe. Teraz czeka mnie szczenienie pompy zaczęła się pocić.
~miernikos
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Od momentu kupna (komis w PL, auto z Holandii), przy niepotwierdzonym przebiegu 188tys., przejechałem 50 tys: żadnej, najmniejszej awarii silnika.