Lista ocen Seat Toledo II (299) - Silnik

Na liście zabraknie 248 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kwas
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
Silnik BOMBA, nie znowu żeby miał niewiadomo ile mocy ale jest bardzo dobrze, łączy w sobie bardzo ładny dźwięk prawie jak V8 z dużo lepszą kulturą pracy niż rzędowa czwórka, no imomentem dostępnym nisko
~Sony
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Silnik zachwyca dynamiką. Autko zbiera się rewelacyjnie (co to będzie jak się chipa zamontuje hehe)... Elastyczność jak to w dieselkach bardzo dobra, no i oczywiście charakterystyczny milutki rechocik :))
~Mat.
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
silnik pracuje kulturalnie, również na wyższych obrotach, ekonomia rekompensuje umiarkowaną moc 105 KM, która jednak pozwala na dość dynamiczną jazdę pod warunkiem, że się go trochę podusi
~jw@pionier.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
fantastyczny silnik dostosowany do masy samochodu,król lewego pasa na autostradzie śmiało można godzinami ścigać się z innymi,trzeba pamiętać o terminach przeglądów oraz chłodzić turbinę sprężarki
~olo
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Silnik niezbyt elastyczny w niskich zakresach obrotów, ożywia się w okolicach 3000 obr/min, od 4000 obr/min już bardzo elstyczny. Dosyć słyszalny szczególnie przy rozpędzaniu, ale nie drażni.
~Kaktuzz
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Czysta elektroniczna przepustnica gwarancją sukcesu. Bieżące wymiany, dobry olej (mogę polecić LM MOS2 10W40) i nie będzie się do czego przyczepić. Mułowaty do 3 tyś obrotów.
~guzik_Darek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Silnik świetnie radzi sobie z autem. Przy tym mało pali. Świetna elastyczność. Na 5 od 70 do 200 daje rade. Trochę głośny na postoju. Ale w czasie jazdy całkiem cichy.
~Tomek dąbrowa górnicza
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Idealny motor 125 km. może nie rzuca na kolana ale dla mnie i mojej rodziny do spokojnego przemieszcznia się i bezstresowego wyprzedania w zupełności wystarcza.
~aksel.tychy
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak to diesel, rano klekot, ale jak się rozgrzeje to chodzi równiótko, w środku bardzo wyciszony, na zewnątrz wiadomo, na dłuższej trasie (np 500km) bardzo chętnie reaguje na \"buta\"

Usterki Seat Toledo II

Seat Toledo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Andy
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo elastyczny silnik , może kultura nie jest na najwyższym poziomie ale co można się spodziewać po 90 konnym dieslu. Wcześniej jeździłem na gazie tak ze różnica jest bardzo duża