Lista ocen Skoda Citigo Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW od 2011 (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gardan
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Ciężko znaleźć odpowiednią pozycję fotela kierowcy i dobrać tak położenie kierownicy, żeby nie zasłaniała góry licznika. Małe schowki. Bagażnik duży ale brakuje chociaż małego oświetlenia i podnoszenie tylnej półki razem z klapą bagażnika. Miejsca w środku bardzo dużo. Niestety po zamontowaniu podłokietnika zapinanie pasów bezpieczeństwa jest utrudnione. Denerwuje brak możliwości regulacji częstości działania wycieraczek przy pracy...
~RR
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Mi Pasuje lubię taki urok wnętrza i jak dla mnie jest dobrze. Auto kupiłem dla mamy jako prezent bo stwierdziłem że trzeba wymienić jej stare auto.Jak wsiadła do auta po przywiezieniu do domu Tak stwierdziła.... Przeszkadza jej regulacja elektrycznych lusterek -powinien ten \"fiut\" od regulacji być w innym miejscu, otwieranie okna pasażera jest tylko na drzwiach pasażera i tego co to wymyślił jak i tego co to zatwierdził powinni przenieść do...
~Aro
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Siedzenia b.słabe regulacja skokowa, zagłówki bez regulacji, brak wyprofilowania lędźwiowego, rozważalem wymianę. Tapicerka w activ tandetna, plami się od wszystkiego nawet kropel czystej wody to dramat najgorsza jaką miałem w kilku innych autach
~jasiek21
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
wszystko na swoim miejscu, ale rozwiązanie z tylną półką nad bagażnikiem słabe, bo 2 sznurki chyba aż tak dużo nie kosztują, a czas spędzany na wychodzeniu z auta i składaniu tej "zapomnianej" półki jest cenny
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Jak to skoda - wszystko na miejscu - aż nudno. Brakuje różnych udogodnień iłatwiających jazdę i obsługę samochodu np. brak możliwości opuszczenia szyby pasażera. Najbardziej brakuje lampki w bagażniku.
~Zadowolony
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Poprawna, wszystko w zasięgu ręki, przydałaby się możliwość osiowej regulacji kierownicy.
~qba
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Wszystko pod ręką, oznaczenia zrozumiałe. Nie ma bardzo dużo funkcji, więc nie może być tłoku na konsoli.
~szofer
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Ogólnie dostosowany do podstawowych wymogów kierowcy.
~Andrew
Poprawnie.