Lista ocen Skoda Citigo Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW od 2011 (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RR
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Uwaga Przeczytaj.... Jak czytasz moją opinie Możesz pomyśleć że jestem stronniczy... do tej pory byłem zwolennikiem opla i fiata, miałem auta nowe i używane nie starsze niż 4 lata. Ale ta skoda mnie naprawdę zachwyciła.Jeżeli citigo będzie dostępna z silnikiem o dużej mocy na pewno sobie taką kupię
~gardan
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Miało być tanio na wyjściu i jest. Co innego później. Tej klasy auto moim zdaniem nie musi mieć kompa pokładowego ale przydałyby się np oświetlenie bagażnika czy podnoszenie tylnej półki razem z klapą.
~Andrew
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Jakość aut z PRL. Najgorzej jest z montażem.Poprzedni 15 letni Fiat Panda był zmontowany jak klasa premium do tej Skody.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Za każdym razem, gdy podjeżdżam na stację mam uśmiech na ustach. Niech to będzie moim komentarzem w tej kategorii.
~Zadowolony
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Skoda jest tańsza od VW, nie uważam żeby aż tak odstawała na jakości. Jak komuś nie przeszkadza "kura" na masce to brać.
~Slawomirus44
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Kupując nowy samochód z klimą, elektryką, radiem komputerem - trudno znaleźć na rynku coś tańszego.
~jasiek21
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
auto to takie lepsze Seicento, niby VAG, a strasznie niedopracowane.
~szofer
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Mimo niewątpliwych walorów tego autka cena troszkę za wysoka.
~qba
Relacja cena/jakość rewelacyjna.