Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW 1999-2007 (121) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 196 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łyha
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Mialem okazję jeździć wieloma autami w tej klasie i powiem szczerze, że najlepiej względem zawieszenia jechalo mi się wlaśnie Fabią. Świetne trzymanie się drogi mimo dość wąskich opon (165) oraz nienaganna zwrotność.
~Przemek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Dobrze trzyma się nawierzchni. Ma dość sztywne zawieszenie, co akurat dla mnie jest zaletą. Niestety głośno reaguje na polskie "drogi". Niskie zawieszenie, tzn. głębszy śnieg i wisimy. Po prostu trzeba uważać gdzie sie wjeżdża.
~cino
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Swietnie zestrojone zawieszenie! W zakretach z duza predkoscia nie odczuwa sie przechylow ani uciekania przodu Tym bardziej na felgach alu 15´ 185/55 auto trzyma sie jak rasowa wyscigowka!! naprawde super!
~Piotr
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Świetnie zestrojone zawieszenie, tylko te polskie drogi - bardzo szybko się zużywają łączniki stabilizatora i ciągle coś stuka. Łożyska kół przednich wytrzymały 60 tyś, wymiana dość kosztowna - razem z piastą.
~PAP
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jak dla mnie świetnie trzyma się drogi (opony 185/60). Może denerwować szybkie zużywanie się tulei metalowo-gumowych w przednim zawieszeniu i co za tym idzie trzeszczenie tego ostatniego.
~tomal@klub.chip.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
układ jezdny dobrze trzyma autko na zakrętach, nierówności są tłumione szybko ale wyraźnie mozna tu odczuć że zestrojenie jest dosyć twarde (np przejazdy przez nasze wspaniałe przejazdy kolejowe!)
~schutte
Hatchback 1.4 60KM 44kW
nie mam uwag, moze poza jedną...powyzej 130 -140km/H czuc drgania kierownicy...powyżej 100km/h drgania kierownicy przy hamowaniu...układ kierowniczy sprawdzony, jest ok
~Damian
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Autko bardzo dobrze się prowadzi nie jest zbyt miękkie, warto kupić jakieś lepsze sprężyny gdy stare się zużyją, polecam również wstawić tylne tuleje wahacza przedniego z Seata Leona.
~koleś
Hatchback 1.4 60KM 44kW
po roku czasu do wymiany cała piasta z lewej strony 500zł, później z prawej 500zł, kolumna kierownicy - udało się wymienić z gwarancji. Inne mankamenty nie chce mi sie o nich pisać.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW
8,3
9,7
9,4
~koziorozec1977
Hatchback 1.4 60KM 44kW
tu gorzej. wachacze i drążki już po jednej wymianie a druga za pasem - amortyzatory też pozostawiają sporo do życzenia. jak na ten przebieg to o wiele za wcześnie
Skoda Fabia I Hatchback