Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW 1999-2007 (121) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 196 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~skomen
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Popekane wahacze plasykowe podkladki stabilizatora popekane....a moze sie czepiam moze to przez polskie drogi
~toroMS
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Autko jest niewielkie ale dobrze się trzyma drogi , podstawowy mankament to łączniki stabilizatorów wymieniane chyba już ze 4 razy.
~P z Koszalina
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi. Zawieszenie też mi się podoba (chociaż stuka). Niestety całość usterkowa. O tym przy usterkach.
~zzz
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Nie miałem z nim większego problemu. Raz miałem problemy ze sterownikami ABS, ale nie miało to wpływu na jazdę.
~jerzy
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Mc Person i tylna belka skrętna na duży plus. Opony fabryczne 165 Dębicy to troszkę porażka...
~Mateusz
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Dobre prowadzenie, tylko piszczą gumy stabilizatora na progach zwalniających.Ale mozna się przyzwyczaić.
~radza13@op.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
bardzo zły. siada wspomaganie bo jest elektryczne.i oczywiśćie się szybko wybijają końcówki , wachacz itd.
~adrian10.ak@poczta.fm
Hatchback 1.4 60KM 44kW
twarde zawieszenie -jak dla mnie idealne. Fajnie się prowadzi po naszych polskich drogach.
~Jac71
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Prowadzi się bardzo przyjemnie do prędkości 120 km/h, później już tylko przy słabym wietrze.
~Rafał
Hatchback 1.4 60KM 44kW
SZTYWNY I PEWNY, MIŁO WCHODZI SIĘ W ZAKRĘTY ZE SPORĄ PRĘDKOŚCIĄ, DO TEGO OPONKI 185 I JEST OK
Skoda Fabia I Hatchback