Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW 1999-2007 (121) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 196 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wątroba
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Bardzo fajne jest wspomaganie kierównicy,. Niektórzy twierdzą że siła wspomagania jest za duża, ale ja uważam że jest OK. Moja żona chwali je za lekkość kecenia przy manewrach,
~Tomek "Herman"
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Zaskakujący kompromis komfortu do prowadzenia i trzymania się drogi . Świetna w zakrętach . Kapitalny uklad kierowniczy . Minus za słabe hamulce i słąbe ich wspomaganie .
~Imperator74
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Do tej pory idealny. Na początku było lekkie sciąganie w jedną stronę ale pomogło wyważenie wszystkich kół. Bardzo ważna sprawa to takie samo ciśnienie powietrza w kołach.
~samniewiemkto
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Katastrofalne zawieszenie, najmniejsze dziury czuć jakby się wjechało w ogromną wyrwę. Do tego bardzo nietrwałe. Z kolei układ kierowniczy, wspomaganie ok.
~mieczysław
Hatchback 1.4 60KM 44kW
bardzo dobrze się nim pokonuje zakręty niewypada z drogi trzyma sie bardzo dobrze asfaltu wpomaganie kierownicy także delikatnie chodzi jest super.
~Michael1989
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Zawieszenie w moim odczuciu dość komfortowe i trwałe. Jedynie czeka mnie wymiana tulei wahacza bo na progach trochę lubi zaskrzypieć...
~2241916
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Uwielbiam pracę wspomagania w Fabii, a drogi trzyma się rewelacyjnie (jak na takiego małego bączka). Duży minus za bardzo małą zwrotność.
~Krzychu_W
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jak dla mnie układ jezdny zestrojony typowo na polskie drogi. Na szybkich zakrętach nieźle trzyma się drogi, na wybojach nieźle tłumi drgania.
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jak na polskie drogi w sam raz. Oczywiście łączniki stabilizatorów poszły szybko do wymiany, ale za to nowe (nieoryginalne) sprawują się lepiej.
~jack
Hatchback 1.4 60KM 44kW
kilkakrotne wymiany łączników stabilizatora, wymiana stabilizatora, chyba trzeba będzie wymienić przegub z lewej strony gumowo-metalowy
Skoda Fabia I Hatchback