Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW 1999-2007 (121) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 196 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~greywolf
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Zawieszenie twarde. Bdb jeździ się w zakrętach, nawet takich górskich. Początkowo trzeba się przyzwyczaić, że część nierówności na drogach po prostu czuć...
~Franz
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Tu plus dla Fabii. Dobrze trzyma się drogi na zakrętach. Na p;początku były wymieniane łączniki stabilizatora, ale to z powodu znanej wady tego modelu.
~Jarek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Po 4 latach padło wspomaganie kierownicy. Po 2 latach przednie zawieszenie się tłucze, po 4 tył też. Auto prowadzi się dobrze, jest "twarde".
~Jarek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Po trzech latach wymieniłem ppraktycznie całe zawiesznie: -dwa amortyzatory przód -dwa łączniki -dwa łożyska z piastami -obydwie gumy w tylnych teleskopach
~sajmony
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Ogólnie ok. ale starałem sie nie przekraczać 120km/g powyżej tej prędkości stawał się troche nie pewny w prowadzeniu.
~stasiek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Nie jest to sportowe auto, jednak prowadzi się poprawnie. Nie mam jakichś szczególnych uwag do tego elementu.
~Marcin
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jak dla mnie twarde zawieszenie i oponki 185 trzymają się rewelacyjnie drogi, mam A4 i tu zdecydowanie wole fabiunie.
~arti
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Nie ma się do czego przyczepić. Trochę buja na boki, jak za szybko wejdzie się w zakręt, ale przecież to nie rajdówka.
~mich wilk
Hatchback 1.4 60KM 44kW
zawieszenie komfortowe jak na klasę B, spręzyste ale i w miare twarde, dobrze trzyma się drogi bez względu na szybkość

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~użytkownik
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Układ jezdny zestrojony na sztywno, ale dobrze wybierajacy nierówności naszych "autostrad" Bardzo precyzyjny układ kierowniczy.
Skoda Fabia I Hatchback