Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW 1999-2007 (176) - Całokształt

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Oceniam na 4 plus, gdyby jeszcze miała klimę, ale zdaję sobie sprawę że z tym silnikiem to bym nikogo na trasie nie wyprzedził (zwłaszcza z pasażerami na pokładzie- to się czuje w tym samochodzie). A więc na samochód rodzinny z tym silnikiem się NIE NADAJE. Jeżeli komuś na klimie nie zależy i jeździ raczej sam to bardzo gorąco polecam.
~Tomek 24l tommyl@tlen.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Mimo awari jestem zadowolony. Bardzo dobra wyścigówka po miescie! Wykończenie dobre, wygodne fotele, czytelne zegary. 75 km w trasie, w 5 osób to troche mało - ale da sie jechac! 170km/h można jechac, lecz prędkość optymalna 140 km/h. Auto dobre do krótkich tras - bo po miescie za duzo pali! Planuje gaz, ale to wydatek ok 3600 ;( Polecam!
~michał
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Użytkuję ten samochód juą 5 lat i zawsze mnie dowiózł do celu. Jak na swoje możliwości spisuje sie nieżle. Denerwujące są tylko elementy zawieszenia. Wybijające się tulejki stabilizatora co prowadzi do wymiany w salonie całej części powinno być przeprowadzone na koszt producenta . U żadneg szanującego się producenta za winę inżynierów nie płaci klijent.
~ryszard.kiewrel@bph.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Bardzo sympatyczny samochód. Wyposażenie wersji COMFORT na prawdę godne polecenia za taką cenę (el. szyby przód, 2 x AirBag, wspomaganie elektro-hydrauliczne, regulacja kolumny kierownicy w dwóch płaszczyznach i fotela kierowcy na wyoskość). Bagażnik wystarczający na dwutygodniowy wypad dwóch osób w góry (cztery osoby muszą już przesegregować swoje bagaże).
~jack
Hatchback 1.4 60KM 44kW
w sumie dobry samochód, w miarę dobry serwis, do pięciu lat prawie w ogóle się, nie psuł, trochę dużo pali w mieście, ale czasem pokonanie 2 km zajmuje mi(korki) około 30 min, więc trudno się dziwić, nie za bardzo nadaje się w dłuższe trasy, bo jest zbyt mały, ale żeby gdzieś dalej pojechać dwa razy do roku - wystarczy.
~toroMS
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Ocene wystawiam dobrą, właściwie samochód mnie nie zawiódł żeby się zatrzymać i koniec, był dość wygodny dla 3 osób nawet na wakacje w Chorwacji. Jednak przy 4 to już problem z pakowaniem ale nie jest to przecież samochód rodzinny :). Trochę było usterek ale lubiłem ten samochód, chociaż po sprzedaży nie czułem dużego sentymenu.
~macmmm17@poczta.fm
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Prowadziłem rozmaite pojazdy ale jak na tak mały samochodzik to jestem pozytywnie zaskoczony, bez większych usterek(poza ciągle odpadającym czujnikiem ręcznego), troche słaba widoczność, silnik ładnie pracuje od 1000Obr/min i jak na 60KM przy prawie 1300Kg ładnie przyśpiesza do 140Km/h, średnio pali od 5,2 do 6,2 w zimie ogólnie ok.
~Loen
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Do miasta w sam raz - zwrotny, wygodny, oszczędny, w sumie tani w eksploatacji. Nie polecam dla rodziny - nieustawny bagażnik powoduje konieczność zakupu boksu na dach nawet dla rodziny 3 osobowej. Silnik dobry jeśli chodzi o parametry natomiast jego serwis jest droższy (i to o wiele) od silników 1.2 l.
~pkmail@vp.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
moja ocena po 7 latach użytkowania tego samochodu to: 4, uważam że za tą cenę, jest to naprawdę dobry samochód, podstawową zaletą jest bardzo tania eksploatacja, mam na myśli części zamienne. Przejechałem tym samochodem 149000 tyś km i nigdy mnie nie zawiódł nawet w dłuższych trasach.

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~trryttyk
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Całkiem pozytywnie oceniam tą konstrukcję. Najważniejsze, że oprócz raz padniętego akumulatora nigdy mnie nie zawiodła. Nowa Fabia nie podoba mi się dlatego zmieniam markę. Nie ma samochodów idealnych ale wyciskam z niej codziennie soki i naprawdę spisuję się ok, może dlatego że wymagam ale i dbam:)
Skoda Fabia I Hatchback