Lista ocen Skoda Fabia I (330)

~Siekan
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Fabią jeździ mi się bardzo dobrze. Jest to już zresztą moja druga fabia i nic złego o tym aucie nie mogę powiedzieć.
~steevan@gazeta.pl
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Silnik elastyczny, ekonomiczny choc troszke oleju bierze, skrzynia bardzo precyzyjna. Duzo elektroniki i automatyki (niestety - obawiam sie jak to sie bedzie sprawdzalo po jakims czasie). NIe polecam żarówek NARVA - kosztuja średnio i swiecą niedużo. Nie ma problemu z trzymaniem samochodu pod domem (z Corsy kroili lusterka). B. pakowny (kombi), Z tyłu dość niewygodny na dłuzsze trasy(prawie pionowe oparcie). Bardzo zwrotny, oryginalne opony...
3,5
~optym@wp.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Szczerze nie polecam tego samochodu.Spodziewalem sie wiecej. Auto bardzo awaryjne,totalny bubel. Uwazam ze Fabia to motoryzacyjna pomylka. Przy 18-letnim maluchu mniej robilem jak przy tym.
~Darek R.
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Mimo że pozbyłem się tego autka to kupiłbym jeszcze raz ten model ale na pewno młodszy rocznik w moim 10 letnim za dużo usterek co chwilę wychodziło. Za to wygoda siedzenia, kierowania satysfakcjonowała mnie 100%. Polecam ale przy starszych autach bez bajerów typu elekryczne to i tamto i bez klimy, Chyba że młodszy rocznik.
~Major Spokojny
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
za czterdzieści parę tysięcy dostałem całkiem pojemne kombi z pełną opcją... Poza tym wykończenie i materiały dają wręcz namiastkę komfortu całkowicie nie osiągalną nawet w niektórych autach klasy wyższej. Naprawdę warto wysupłać na wyższą wersję!
3,3
~Darek P.P.
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Oj bardzo przeciętnie. Kupując skodę w salonie, spodzieałem się czegoś więcej. Na samochów o tak małej objętości i pojemności stanowczo za duże spalanie
~Adam
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Jestem szczęśliwy, że po roku czasu użytkowania tego auta, pozbyłem się go i przeprosiłem się ze starym fordem escortem (samochód niezawodny, dobrze że nie wyprowadziłem go na szrot). Od samego początku pasmo nieszczęść. Silnik miał ciągle drgania, które za jasną cholerę nie można było zlikwidować, fachowcy określili że ten typ tak ma, nie dawało rady nim jeżdzić, kierownica cały czas trzęsła (nerwicy się można było nabawić), komputer nie...
3,3
~lukasz
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
auto jest w ciągłym użytku dzienny sredni przebieg 100 km ( auto firmowe jeden kierowca ) ja osobiscie jestem kierowcą i tego auta bym nie kupił bez klimatyzacji, a porównójąc do innych samochodów to za taką cenę są chyba lepsze.
~piotrek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
dokucza zużycie paliwa w mieście, oparcie przedniego fotela,za mała siła wspomagania kierownicy(podobno można, a nikt nie potrafi zmienić charakterystyki)brak klimatyzacji,podgrzewanego basenu, tancerek GoGo ,i grand vin de bordeaux. A tak serio jeśli następne auto ,to prawdopodobnie Fabia kombi 1.4 FSI (piękna Oktawia II w sferze marzeń).
~mariusz.makowski@interia.pl
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
- mam kombiaka i bagażnik naprawdę się przydaje, a nie wygląda to auto na wielką krowę. bardzo mały promień skrętu, łatwo manewrować