Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback (90) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Burn
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Średnie zużycie paliwa w cyklu 70/30 (trasa/miasto) 6,7l/100km. Jako, że służbowe auto i służbowe paliwo noga do lekkich nie należy. Wynik bardzo dobry. Na pełnym baku robię średnio 600-650km
~Tomek
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Nie ma strachu przy dystrybutorze. Trudno aby człowiek kupujący nowy samochód narzekał na spalanie paliwa, bo to wtedy jacyś ignoranci. Stać cię na nowe, stać się na paliwo do niego - proste.
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Całkiem nieźle przy spokojnym operowaniem gazem. Mi udało się zejść do 5,9 w trybie mieszanym. W mieście to porażka (jak na diesla i tak małe auto). Oszczędnym polecam Fabię I i silnik SDI.
~pigzip
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Spalanie w mieście 9-12 litrów gazu, bliżej 10-11. Trasa ok 9 litrów, autostrada 170 -15,5 litra. Opony 185/60/15 dunlop blueresponse. Trasa 80-90 na godz 7,2 litra gazu
~kierowca
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Doskonale nie jest, bo producent podaje wg mnie zużycie bez włączonej turbiny. Faktyczne zużycie realnie jest wyższe, jednakże to zależy od indywidualnego stylu jazdy
~Miro
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Spalanie miesięczne 4,8-5,2l. przy przebiegach 4,5-5 tys. przy średnio oszczędnej jeździe, jest dobrze. Jak się mocno ciśnie, to spali 6-7l. Przebiegi średnio 40% miasto 60% trasa.
~Jimmy
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Rewelacji nie ma, ale w mieście spokojnie w 7-miu litrach można się zmieścić. Trzeba umiejętnie korzystać z faktu, że maksymalny moment przypada na jakieś 2800 obr/min.
~Marti
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Prawie doskonale, na jednym baku ostatnio przejechalem 950km. P.S. nie wybiore \"spalania\" dlatego że to samochod firmowy to nie licze ile to pali, ale po trasie napewno nie wiele.
~Piotrek
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Dużo jeżdżę i to przeważnie szybko (głównie autostrady), średnie spalanie trasa/miasto mam na poziomie 7,5l co uważam jak na tak mały i słaby silnik za wynik tragiczny
~...
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
No tutaj jest ok. Pewnie 1,9 TDI będzie oszczędniejszy przy dynamicznej jeździe. Osobiście nie sprawdzałem ile spala, ale po tym co podaje komputer widzę, że jest ekonomiczna.
Skoda Fabia II Hatchback