Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback (90) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wtec
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Jeździ to i pali-nie skupiam się na takich duperelach, ale chyba w normie, od początku średnia 6,4(dane z komputera pokładowego, 80% miasto, nie chce mi się liczyć tego na palcach).
~Manuel
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Silniki benzynowe mają spory apetyt: miasto - 9l/100, trasa 7,5l/100, polecałbym raczej oszczędniejszą jednostkę 1,9 TDI. Ceny przeglądów - w rozsądnych granicach.
~Piotr
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Nie jest zle. Pali ok 7,5-8 litrow LPG na 100 km przy jezdzie mieszanej, przy czym nie przekraczam 120 km/h (32l LPG starcza mi na 370-400 km)
~Marcin PWr Mosty
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
przy spokojnej jeździe po mieście i autostradzie na dotarciu średnia ze zbiornika to 5 - 5,5l ON/100km jak na 1,9 TDi to super oszczędnie
~schwyntzu@wp.pl
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto ekonomiczne tylko przy bardzo spokojnej jeździe. Przy próbach dynamicznego jeżdżenia spalanie gwałtownie wzrasta. Koszt serwisu w normie.
~Łukasz
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Przykład: tarcze i klocki oraz bębny i szczęki, sam materiał średniej klasy jakości wyniósł mnie około 650 zł.
~MAC
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Trocha za dużo pali jak na taki mały samochód. Eksploatacyjne rzeczy w granicach normy podobnie jak u konkurencji.
~kierowca
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
gdy nie korzysta się z pełnych możliwości silnika to spalanie w trasie ok 6l, a w mieście ok 7 dynamiczna jazda +2 litry
~styczeq@o2.pl
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Niestety, auto trzeba cisnąć aby sprawnie jechało, co przekłada się na zużycie paliwa. Ale i tak nie jest źle.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Annabel
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
w mieście sporo, poaz miastem - zależy.. Najmniej spaliła jak przejechałam 40 km za ciężarówką, 50-70 km/h, bez klimy, na letnich
Skoda Fabia II Hatchback