Oceny Skoda Fabia II Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW 2007-2010

Najnowsze oceny Skoda Fabia II Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW 2007-2010

2,2
~Marian
Skoda Fabia II
Wykonanie ze słabych materiałów, żeby było śmiesznie silnik do remontu po 51tys. spokojnej jazdy! Auto mam od nowości z salonu żeby nie było, że jakiegoś grzmota kupiłem. W pracy mam Octavie i też porażka. Tandetne auto i ASO, nigdy więcej nie kupię skody!
1,5
~Edmunt
Skoda Fabia II
Bardzo niedopracowane auto, początkowo pare drobnych usterek potem wybuch wulkanu SILNIK ( opinia mechanika a w sumie trzech bo wiary nie dawałem silniki 1.2 to są bardzo dobre o ile się nie jezdzi a auto stoi )
~And1WT
Skoda Fabia II
Idealny wariant dla kogoś kto szuka przestronnego, taniego w eksploatacji i łatwego w naprawie auta miejskiego. Niestety cena za używane egzemplarze czasem zniechęca, ale naprawdę warto. Minus to silnik, ale reszta na bardzo wysokim poziomie. Śmiem twierdzić że Fabia II hatchback dla osób nie przywiązujących dużej uwagi na komfort może służyć jako auto rodzinne. Ja tak ją odbieram i sobie radzę.
~And1WT
Skoda Fabia II
Fabia II to bardzo dobry wybór, a jak pokazują wskaźniki sprzedaży najlepszy ruch :-) Tani w eksploatacji, tani w naprawie. Dość przestronne wnętrze, wystarczający bagażnik. Wszystko to powoduję że można zaryzykować i spróbować powierzyć jej rolę auta rodzinnego :-) Ja tak robię i daję radę :-)
Skoda Fabia II
Auto bardzo przyzwoite, do tego ładne i bezproblemowe. W środku można odnieść wrażenie że jesteśmy w kompakcie, ze względu na ilość miejsca. Jedyny minus to trochę słaby silnik. Ale może po prostu to dlatego że jestem młody i spragniony wrażeń ;)
~Adam R
Skoda Fabia II
Mimo pewnych niedoróbek oceniam to autko bardzo wysoko. Wiadomo, że można się przyczepić do jakości plastików w środku czy braków mocy silnika, jednak jak na pierwsze autko na którym razem z żona doskonalimy umiejętności jest w sam raz.
~Fiat 126p
Skoda Fabia II
Fajne ,tylko bardzo niskie. Uderzam głową w próg górny kiedy wsiadam.
~CZTERDZIESTOLATEK
Skoda Fabia II
ZA PRZYZWOITĄ CENĘ DOBRY , BEZPIECZNY SAMOCHÓD I TANI W EKSPLOATACJI.
~slawek007
Skoda Fabia II
Mały duży samochód z w miarę niezłym silniczkiem. W miarę niezawodny za w miarę małą kasę. Suma sumarum polecam.
~Polo
Skoda Fabia II Hatchback