Lista ocen Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW od 2010 (11) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Fabiana jest moim autem służbowym, przejąłem je z przebiegiem 65 tyś i zrobiłem ponad 35 tyś od tego czasu, więc mogę co nieco powiedzieć. Obecnie auto ma ponad 100 tyś km przebiegu, z czego 65% to miasto. Jestem przedstawicielem handlowym, więc jak to bywa z PH- ciągła walka z czasem, auto bardzo często załadowane towarem i materiałami, a oszczędna jazda to raczej abstrakcja. Klima włączona cały rok, a spalanie wygląda następująco: 100%...
~Daniel
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Nie wiem jak na benzynie, ale na LPG jest rewelacja - średnio 8l/100 km. Przy oszczędnej jeździe można zejść jeszcze niżej. Za przegląd po 15 tys. pln (z LPG) zaplaciłem w Bielsku 541,- pln. Po 30 tys. przegląd ma kosztować ok 900,- pln. Radzę sprawdzić ceny przeglądów w różnych serwisach, bo mogą się sporo różnić (w Katowicach za przegląd po 15 tys. powiedziano mi 250,- pln drożej niż w Bielsku)
~oss
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Nie wiem, czy 4 czy 3. Jeżdżę na LPG. Trasa/miasto - 60/40. Na 32 litrach robię ok. 370 km. Klima non stop. Żonie udało się zrobić 420 - ale do tej pory nie wiem jak ona to zrobiła :) Komputer pokładowy po 1000 km pokazuje przeważnie średnią 6,7 - ale on liczy benzynę...
~Wojtek
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Wybrałem ten samochód i silnik ze względu na prasą budowę, kompromis pojemności bagażnika, spalania i dynamiki jazdy - przy jeździe autostradą 140 z klimatyzacją spala około 9 - 9.3 litra gazu. Przy spokojnej jeździe bez klimy ok 7l.
~wojgalic
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Żadnych wydatków, tylko lać paliwo. Spalanie niby większe niż w silnikach TSI, ale wszystko zależy od stylu jazdy, przy mojej, spokojnej jeździe, spalanie jest akceptowalne.
~qba
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Na razie zaskakuje nas pozytywnie, spalanie lepsze niż oczekiwaliśmy 6,0 - 6,32 na trasie i 6,8 w mieście. Poza tym akcesoria w niezłych cenach nawet te oryginalne.
~Pilot
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Spalanie w trasie 4.8 - 5.1 (3 osoby plus bagaże), w mieście jadąc ECO i nie stojąc w korku maks. 6. Jak przyciskam w mieście i stoję w korkach to maks. 7.2 l.
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Paliwa bierze mało, części tanie i mnóstwo zamienników, choć na razie na szczęście niepotrzebne za wyjątkiem filtrów.
~gregorek
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
auto ma silnik trochę przestarzały ale spalanie ma zadowalające

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Wymiana wyłącznie części eksploatacyjnych.
Skoda Fabia II Kombi Facelifting