Lista ocen Skoda Fabia II Kombi (40) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek W.
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Jak dla mnie super. Dużo miejsca z przodu dla kierowcy i pasażera. Podłokietnik, który można zamontować daje dużo kompofru podczas prowadzenia na dłuższych dystansach. Z tyłu, cóż nie jest to auto 5 metrowe, więc nie ma się co spodziewać ze będzie tyle miejsca co np. w passacie kombi. Ale przy odpowiednio ustawionych przednic siedzeniach z tyłu też się wygospodaruje trochę miejsca. ogólnie OK.
~Marcin
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Patrząc przez pryzmat gabarytów samochodu - nie ma co narzekać. Nawet przy dość mocno odsuniętym fotelu kierowcy wciąż ktoś da radę za nim usiąść :) choć lepiej, żeby nie była to osoba o wzroście powyżej 180 cm. Ogólnie - 4 dorosłe osoby pojadą dość komfortowo. Da się też pojechać w 4 osoby z fotelikiem, ale wtedy z tyłu muszą jechać ci szczuplejsi.
~marek
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
jak na tą klasę to jest dobrze. 4 osoby jadą w dość komfortowych warunkach gorzej jak ma być to 5 osób. hm wtedy z tyłu uśmiechu od ucha do ucha nie będzie chyba że jedziemy do warzywniaka co jest na naszym osiedlu. bagażnik super zapakować to tam można.
~Rich
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
z pozoru małe autko ale w praktyce rewelacja w swojej klasie 1460 l.pojemn.bagażowej w dwie osoby robią wrażenie.W samym bagażniku 480 litr. moja stara asterka kombi choc wygląda na większą miała tylko 20 l.wiecej.
~szkoda Fabia
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Kupując to autko cudów się nie spodziewałem, ale w środku całkiem sporo miejsca. Może to nie super komfort, ale wygodnie mi się jeździ. Chociaż przy maksymalnym położeniu fotela kolano zahacza mi o krawędź radia
~Nikodem
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Regulacja kierownicy i fotela pozwala \"wpasować\" w samochód. Jako kierowca wysoki, mam miejsca pod dostatkiem. Jest to samochód mały, ale maksymalnie wygospodarowano miejsce dla wszystkich pasażerów. Dla rodziny 2 + 2 jest idealny.
~nikus
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak na mały samochód, przestrzeni jest bardzo dużo, szczególnie w kierunku \"na wysokość\". Ale moim zdaniem jest to auto tylko na 4 osoby. Przy mocno odsuniętym fotelu kierowcy, tylni pasażer o dużym wzroście ma już problemy.
~Fliperas
Kombi 1.2 70KM 51kW
Bardzo dużo miejsca dla czterech osób,zarówno na szerokość, na wysokość i na nogi. Piąta osoba, o ile nie jest to dziecko stwarza ciasnotę. Ale jak na tą klasę auta to dla mnie bomba.
~Fabiano
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Kolejny raz, jak to w skodzie, jak na takie gabaryty bardzo przestronnie nawet przy moich dużych gabarytach 125kg ;)
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Kombi
5,4
7,3
8,3
~RapaNui77
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
Jak na ten segment samochodu miejsca jest dużo rodzina 2 plus 2 spokojnie i wygodnie podróżuje tak jak jest to w moim przypadku.
Skoda Fabia II Kombi