Lista ocen Skoda Fabia II (170) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~An
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Wyważony, chociaż trzeba przyznać, że w tym przedziale cenowym (50 000 zł) jest już znaczny wybór. Decydując się na zakup nowego auta należy negocjować cenę oraz dodatkowe wyposażenie - przekonałem się, że sprzedawcy mają znaczne rezerwy w tym zakresie.
~Piotr
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Długo szukałem następcy wysłużonej Astry F (370kkm, 1.6 8v). Wahałem się przed kupnem Skody, ale dzisiaj wiem, że warto. Auto używane, z salonu Skody w Olsztynie. Cała historia serwisowa w ASO, LPG montowane w ASO.
~freQ
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
uważam że jako nowy samochód był nieco za drogi w stosunku do tego co oferuje. Smutne czarne wnętrze twarde plastiki i nieszczęsna dwu kolorowa tapicerka na której pozostają wstrętne ślady bo choćby lekko mokrych ubraniach.
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Niby to tylko Skoda, ale za te pieniądze nic lepszego nie dostałbym. Zastanawiałem się jeszcze nad Clio, ale przy podobnej cenie przegrało dużo ciaśniejszym wnętrzem i nad Ibizą - ale ta z kolei była minimalnie droższa.
~Marcin
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Cena rozsądnie skalkulowana, jak na to, co za te pieniądze możemy dostać. Na szczęście Skoda nie sili się na bycie w segmencie premium, więc nie płacimy 30% więcej za ładniejszy plastik i mechanikę taką samą, jak w tańszym aucie.
~DarStefan
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Samochód kupiłem za 45tys i myślę że to dobrze wydane pieniądze. Wszystko zalezy od zdolnosci negocjacyjnych kupującego. Jak dla mnie Skoda trzyma poziom a stosunek jakości do ceny jest naprawdę na wysokim poziomie.
~Krzysztof
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 75KM 55kW
o cenie nie chcę się wypowiadać, auto służbowe 50tyś PLN za nowe auto w dieslu w wyposażeniu z klimatyzacją, dużym radiem i elektrycznymi szybami ale bez ogrzewanych i elektrycznych lusterek, niech każdy sam oceni.
~Daniel
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Skoda tutaj chyba nieźle wypada - za nieźle wykonany samochód z klimatyzacją i instalacją LPG musiałem wyłożyć 47100,- pln. Pewnie są tańsze i lepiej wyposażone, ale póki co nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.
~adam_rsl
Kombi 1.2 70KM 51kW
Stosunek ceny do jakości jak najbardziej zadowalający. Skoda to praktycznie w 100% volkswagen, audi. Produkowany więc jest na bardzo dobrych podzespołach. Co do ceny. To w tej samej klasie volkswagen jest dużo droższy
~Simon
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Wydaje mi sie ze calkiem przystepna jak na taki model. Poczatkowo zastanawialem sie nad 1,9 TDI, ale roznica w cenie przekonala mnie do 3-cylindrowki. Z perspektywy czasu moge szczerze powiedziec ze nie zaluje wyboru.