Lista ocen Skoda Fabia II (170) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
jak na to co oferuje wg mojej opinii za drogi. Oczywiście nie jestem z tych co Mercedesa S chcieliby za 30.000 w salonie kupić. Uważam, że warto zapłacić odpowiednią kasę za odpowiednią jakość. Fabia tego warunku nie spełnia niestety.
~Tomek
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Wydałem na auto 60 tys. zł i w tej klasie nie dostałem auta lepiej wyposażonego (wersja comfort + prawie pełna lista dodatków). Kupowałem to auto z myślą o długiej ekspolatacji i ciesze się, że spełnia pokładane w nim oczekiwania.
~Filip
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Teraz są już tanie, warte swojej ceny. Warto szukać z dobrym wyposażeniem, jest ich niewiele, ale warto, bo materiały wewnątrz są inne. Koniecznie na kołach 15 cali, inny komfort i prowadzenie.
~Bartek
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Samochód cennikowo w 2007 kosztował 51000, co nie jest okazyjną ceną jak na auto miejskie. Kupiony za 42000 jako auto demo dealera, i przy tym wyposażeniu cena była już bardziej atrakcyjna.
~Grzegorz
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
W tej cenie nic lepszego nie kupisz - dość długo szukałem i porównywałem. W podobnej cenie o podobnych parametrach jest Peugot 301 i Citroen C-elise. Reszta jest znacznie mniejsza lub znacznie droższa.
~Rafał
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Jeżeli chodzi już o cenę to jest tragedia. Wyposażenie seryjne w wersji style jest bardzo ubogie i w moim przypadku żeby w miarę dobrze doposażyć auto musiałem dodatkowo do ceny auta dołożyć 9 tysięcy złotych.
~JM
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
auto kupiłam z wyprzedaży rocznika, więc całkiem dobrze wyposażone było w bardzo przystępnej cenie, z takim wyposażeniem inne marki jak sprawdzałam, kosztowałyby mnie co najmniej 5 tysięcy drożej
~Piotr
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Bezwatpienia najlepsza w segmencie relacja koszt-efekt. Zadnej Fiesty, Corsy, Grande Punto czy Clio nie kupi sie z takim wyposazeniem za takie pieniadze. A Swifta bym dla siebie nie kupil, chyba,ze dla zony...
~nikus
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Wersja Style wyposażona w klimę, czujnik cofania, radio, autoalarm kosztuje ponad 60 tys. Wykończenie wewnętrzne na 4+ (zbyt dużo plastików). Ale warto, ze względu na silnik i na stosunkowo bogate wyposażenie.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II
6,9
7,9
~cosmos
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
No cóż, o cenie Fabii II 1.9TDI Sport ciężko powiedzieć, żeby była atrakcyjna. Myślę, jednak, że to co otrzymujemy w zamian gwarantuje spory uśmiech na twarzy już po wyjechaniu z salonu :).