Lista ocen Skoda Fabia III Hatchback (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DJK
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Za niespełna 57 tys. zł otrzymałem bardzo solidny, dobrze wyposażony i praktyczny samochód z segmentu B, który spełnia moje oczekiwania. Porównując Fabię z autami podobnej klasy za takie pieniądze konkurencja nie była nawet blisko - bogatsza wersja Ibizy (z mniejszym silnikiem 1.0) stanowiła już wydatek rzędu 65-70 tys. zł. Volkswagena w cenie mojej Skody dostałbym zupełnie "gołego", a Mazda 2, która podobała mi się chyba najbardziej...
~Adam
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Widać dziwne niezrozumiałe oszczędności w stylu w tylnych drzwiach na podłokietniku plastik (w wersji Style). Wyświetlacz na zegarach mógłby być nieco lepszej rozdzielczości. Brak podświetlenia ambientowego (nawet w opcji). Drobne uwagi co do montażu niektórych elementów.
~Lukasz
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Niestety, nawet po upuście, po dwóch latach stwierdzam, żę auto jest zbyt tandetne jak na cenę którą zapłaciłem. Cennikowo robi się zbyt bliskie VW, żeby Skoda mogła pozwalać sobie na taką jakość materiałów. Może coś uległo poprawie po FL, nie wiem.
~Fabian
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
do asów negocjacji nie należę, auto wersja wyposażenia Style, najmocniejsza jednostka. Ceny takiego Clio nie powalały, o Peugeot 208 nie wspomnę. Największą konkurencję cena/jakosc miałby wg mnie w Nissanie Note.
~Bogdan
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Utrata wartości marginalna, sprzedałem samochód po 3 latach użytkowania celem zakupu kolejnej Skody, utraciłem w 3 lata 8% wartości, a zrobiłem 80 tys. km.
~Morpheus
Hatchback 1.0 TSI 95KM 70kW
Mistrz w swojej klasie - nie ma lepszej oferty, zwłaszcza na wyprzedaży rocznika, gdzie dostajemy pakiet przeglądów i preferencyjne warunki kredytowe.
~mopit
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Biiorąc pod uwagę ile płacimy za to cudo i ile trzeba wydać na serwisy, a przede wszystkim trzeba tracić czas na nie, oceniam jako beznadziejne.
~HaysTo
Hatchback 1.0 MPI 60KM 44kW
Wystarczy spojrzeć na auta z dalekiego wschodu - kosztują tyle samo, a mają wszystko, czego potrzeba.
~Tymek
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
To było najtańsze autko tej wielkości jak je kupowałem, a jakościowo przewyższyło moje oczekiwania.
~pasiok119spam
Hatchback 1.0 TSI 95KM 70kW
Jakość nie jest oszałamiająca, jak i cena nie była taka. Dostajemy to, za co płacimy.
Skoda Fabia III Hatchback