Lista ocen Skoda Fabia III (83) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol z dolnego Śląska
Kombi Facelifting 1.0 MPI 75KM 55kW
Bardzo miękkie , z wewnątrz nie słyszalne , po opuszczeniu szyby słychać normalne odgłosy pracy auta. Niektóre elementy lubią skrzypieć, może tylko ja tak mam...
~Medusa
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Standard w swojej klasie. Ja zamontowałem ponadstandardową matę na maskę silnika. Mnie dźwięk tego motoru nie drażni. Trochę nadto słychać szumy powietrza przy szybszej jeździe.
~B.
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Na autostradzie przy prędkości 140km/h można swobodnie rozmawiać przy nieco podniesonym głosie. Polecam tempomat i podłokietnik tak dla nieco większego komfortu.
~Adrian
Kombi 1.4 TDI 105KM 77kW
Przy wyzszych obrotach silnika w srodku slychac charakterystyczny warkot diesla. Nie jest to bardzo uciazliwe i nie zaglusza rozmow jednak zawsze moze byc lepiej.
~Sławek z Gdańska
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Lepiej wyciszona od octavii może dlatego że sam silnik pracuje ciszej ale jest ok nawet przy prędkościach autostradowych jest to pewnie zasługa 7 biegowej skrzyni.
~Bogdan
Hatchback 1.2 TSI 90KM 66kW
Przy prędkości powyżej 145km/h robi się dość głośno, ale to głownie samochód do jazdy miejskiej, więc przy tym kryterium wszystko bez zarzutu.
~Krzysiek
Kombi 1.0 TSI 110KM 81kW
Cicho nawet przy 150. Przy dokupieniu skoda souround z dodatkowymi głośnikami można się nacieszyć całkiem dobrą jakością muzyki z dobrym basem.
~trogalewski
Hatchback 1.0 MPI 75KM 55kW
Nie jest tak cicho jak w Oplu Omedze...ale i tak jest bardzo dobrze wygłuszone wszystko, nawet przy prędkosciach powyżej 100km/h da się rozmawiać z pasażerem.
~Ewa
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
W trasie da sie normalnie rozmawiać przy prędkościach 120-130 km. Nie jest to może Golf, ale i tak nie ma się czego doczepić przy normalnym użytkowaniu.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia III
5,6
6,3
~Darek
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Cichutko do 140 potem wiadomo głośniej ale jest dobre radio. W pracy jeżdżę Octawią 1 lift 2014 1,6 MPI tam to dopiero jest larmo już przy 120.