Lista ocen Skoda Kodiaq SUV (42) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DDz
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Incydent z samozamykającym się samochodem. Wymieniono moduł i klamkę, która była źródłem problemu. Oczywiście, serwis zaczął od wymiany baterii, za którą trzeba zapłacić bo gwarancja nijak ma się do takiej wymiany. No, ale doszli, co było nie tak, więc za to duży plus. Z innych drobnych awarii, które odnotowano to uszkodzony łącznik stabilizatora. Wymieniono w ramach gwarancji.
~Leśny Dziad
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
1. O to szlag mnie trafia. Czasem nie łączy bluetooth i android. Serwis mówi że wina telefonu ale gówno prawda bo mam trzeci telefon i to wciąż to samo. 2. To już drobiazg (dla mnie). Coś czasem lekko brzęczy gdzieś pod deską rozdzielczą. Nie powinno tak być, w końcu samochód nie należy do tanich.
~Sheyk
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Przez 3 lata nic poważanego. W serwisie wymienili jeden klips od boczka tapicerki drzwi kierowcy. Wymieniali też obicia z alkantary z fotelach przednich i tylnej kanapy.Były źle dopasowane. Za mało materiału pozostawiono co skutkowało szczelinami przy plastikowych wykończeniach ISOFIX.
~Marcin
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Auto na gwarancji wiec szarpalem jak bullterier o wszystko. A trochę wymieniłem: lewy i prawy reflektor w całości bo parowały i skraplała się woda, radar aktywnego tempomatu. Kanapa z tylu trzeszczy i nie mogę namierzyć gdzie (wrr) i jeszcze system wzywania pomocy i lokalizacji się zwiesił.
~Tomasz
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Lampy standardowo parują , listwy chromowe standardowo maja dziwny nalot , trzeszczy w aucie ja w starym gruchocie . przycisk start wymieniany dwukrotnie , tarcze wymieniane , Czujnik parkowania wymieniane , szyba tył mechanizm wymieniany i parę innych rzeczy .
~Prawda boli fanatyków
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Hamulce 3x Elektronika w szerokim pojęciu 8x Spasowanie Wyciek płynu chłodniczego 2x Reflektory przednie z tendencją do parowania i z czasem zostają ślady ( Skoda ma to w du... ) Reflektory tył nie szczelne efekt co jakiś czas mucha pająk w nich na widoku .
~Łukasz
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Wrażliwy lakier, lamy LED po myciu potrafią zaparować i chyba dostaje się do środka kurz muszę spytać w salonie, błyszczące plastiki wokół przekłdanii skrzyni biegów szybko się rysują i oczywiście widać wszystkie paluszki (na nawigacji też trochę w mniejszym stopniu ale też),
~Saylo
SUV 2.0 TDI SCR 200KM 147kW
System gubi często podłączenie z android auto. Wirtualny kokpit posiada zauważalne opóźnienie. Samochód często nie przełącza użytkownika albo zajmuje to bardzo dużo czasu. Generalnie co jakiś czas pojawia się jakiś błąd oprogramowania.
~Sheyk
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Poza zle skrojona tapicerka z alkantary nic nie bylo jeszcze. Przy mocowaniach ISOFIX z tylu troche powylazilo I przy mocowaniu zaglowkow na fotelach przednich skora tez wyszla z pod plastykowych zaslepek.
~Jm
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Nie dotyczy samego samochodu. Słabo działa Car Play przy iPhone praktycznie nie ma wyboru programów. Mapa iPhona fatalna, a nie można korzystać z innej. Zawiesza się Skoda Connect.
Skoda Kodiaq SUV