Lista ocen Skoda Octavia I Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW 2001-2010 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Układ jezdny jest poprawny, kierownica stawia opór podczas obracania, co dla mnie jest na plus. Podczas dynamicznej jazdy czuje samochód, reaguje on prawidłowo na moje komendy kierownicą. Z tym że jest jedno zastrzeżenie - wszystkie te warunki są spełnione do prędkości 150 km/h. Jechałem nim na autostradzie 160 km/h i miałem wrażenie, że powoli to samochód przejmuje nade mną kontrolę :P Może to kwestia małego doświadczenia za kółkiem. Ale...
~karroryfer
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Bez rewelacji ale też bez problemów. Może poza jednym - nie wiem czy to kwestia kombi ( w poprzednim sedanie nie miałem tego) zawieszenie jest wyrażnie niższe i często zdarza mi się zawadzić na większych nierównościach
~shovel
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
auto dobrze trzyma się jezdni. Wytłumia dziury cicho, ale autem przy tym telepie. Na polskich drogach pasażerom siedzącym z tyłu lubi się zrobić niedobrze.
~MAREK .
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
PO WYMIANIE WSZYSTKICH ŁĄCZNIKÓW I DRĄŻKÓW NA ŚREDNIEJ KLASY CENOWEJ I ZROBIENIU 25 TYŚ PRZEZ ROK OD NAPRAWY NAPRAWDĘ JEST OKEY.
~Gumiś
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Auto prowadzi się dobrze, ładnie wchodzi w zakręty, nie wypada, dobrze trzyma się drogi. Generalnie prowadzi się dobrze.
~Krzyś
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Stare i dobre rozwiązania - na polskie drogi idealne, choć po 3 latach coś zaczyna pukać - czas odwiedzić serwis :(
~T>D
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Jest ok, w przeciwieństwie do innych wydaje się zadowalający
~Tomek
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Auto jest szerokie, a to oznacza że stabilne, prowadzi się pewnie.
~mentos4m
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Bez zastrzeżeń. Dobrze trzyma się drogi. No może trochę za twarde :)
~paderewsku
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
nie jesteśmy z żoną sportowcami, dobrze
Skoda Octavia I Kombi