Oceny Skoda Octavia II Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW 2008-2013

Skoda Octavia II Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW 2008-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Octavia II Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW 2008-2013

~paweł_wójcik2
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Auto jest genialne w kazdym calu... toporne proste, ciosane kołkiem. Ale mimo wszystko daje ogromna przyjemnośc z użytkowania. Dlaczego? Bo jest tanie !!! auto pali od 4,6 litra przy 120-140 km/h do max jaki osiągnołem 6,2 w miescie z klimatyzacja. Wariatem nie jestem ale lubie jak auto żwawo jedzie.Pierwszy raz w życiu zapominam że trzeba zatankować auto... bo robie to raz na 3 tyg. Częsci tanie... za kolcki 120 zł to śmiech w moim...
~Grzegorz
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Auto idealne do jazdy po mieście jak i w trasie. Oszczędne i wygodne. Tak jak każde auto nie jest bezawaryjne, ale w dobie dzisiejszych możliwości warto wykupić dobry assistance :) technika VW pokazuje na to że ma być prosto i tanio. Autko w moich rękach przejechało 80 000 km. W każdym razie moje następne auto to będzie Skoda. Więcej napiszę w kolejnych sekcjach ;)
~Edek
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Moja Skoda OII FL 2010 r. 1,6 Tdi ma już przelatane 275 tys. Samochód mam od ok 212 tys. jako drugi właścicel. Do tej pory oprócz normalnych serwisowych rzecz typu rozrząd, filtry, oleje i klocki nie robiłem nic. Auto przed moim zakupem do 200 tys. serwisowane w aso i z tego co wynika z papierów zero awarii. Powiem jeszcze że przy przebiegu 220 tys. Zrobiłem chiptuning na ok. 150 kucy. Przebieg 60/40 na rzecz autostrady. Oby tak dalej nie...
~Stanisław
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Przyzwoite auto za akceptowalne pieniądze, bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
~Piotr
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
wyglada i sprawuje sie doskonale. Maly przebieg ale za to w warunkach miejskich , ktore nie sa przyjemne
~Wojtas
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Bardzo fajnie auto, zarówno do pracy jak i na wakacyjne wyjazdy, bagażnik jest rewelacyjny pomiesci wszystko co potrzeba. Samochód swietnie się prezentuje czarna perła+ alusy.
~schwyntzu
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Uważam, że jest to naprawdę udany samochód. Co prawa nie wzbudza emocji, ani nie ma w sobie krzty polotu, jednak wartości użytkowe przy minimalnym spalaniu to cechy, których trudno nie docenić.
~Klemens
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Świetne auto z bardzo dobrym silnikiem i doskonały, wycoszenei,.
~Borbor
~Przemo