Lista ocen Skoda Octavia II Hatchback (394)

~pelikan
Hatchback 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Świetne auto. Jestem z niego bardzo zadowolony, choć wiem że opinia po przejechaniu 4000 km to nie to samo co po np. po 50 czy 150 tys. Powiem tak : auto daje wielkie zadowolenie z jazdy. No i jeszcze to fabryczne radio STREAM - duże, o komforcie obsługi niespotykanym w małych, nawet markowych Sonych i Pionierach.
~Janek
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Z tym silnikiem trzeba nauczyć się jeździć (ja też musiałem przesiadając się z diesla). Polecam również przeczytać jakiś poradnik o ekojeździe z netu (lub kilka) naprawdę pomaga nawet jeżdżącym szybko, do których chyba się zaliczam.
3,2
~Jacek Filar
Hatchback 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Gdybym wiedzial ze spotka mnie tak nie mile doznania ze strony SKODY OCTAVIA II to w zyciu bym jej nie kupil, ale skusila mnie statystyka. Tak statystyka, wyszedlem z zalozenia ze skoro tylu Polaków kupuje to auto to musi byc dobre, a rzeczywistosc okazala sie brutalna. Wszystkie usterki ktore wymienilem to jak widzice zadna przyjemnosc tylko droga przez męke. Nie tego oczekiwalem od auta za blisko 70tyś. zł. Dopiero po czasie przyszła...
~Jurek
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Samochód wart polecenia. Ma dużo różnych drobnych udogodnień np włączasz wsteczny bieg a radio sie wycisza. Duża ilość schowków, w tym schowki klimatyzowane. Ładnie prezentuje się na zewnątrz. Jest to samochód który ma "duszę". Jeździłem różnymi samochodami, ale tylko dwa mnie mile zaskoczyły: Mercedes Beczka i ta Octavia.
~Tomek
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Poprzednio jeździłem Peugeotem 307SW, który był prawdziwą skarbonką. Z serwisami byłem na "Ty". Wcześniej był Leon, a przed nim Honda Civic i Renault 19. Z tych wszystkich aut, to jest zdecydowanie najlepsze. Bardzo komfortowe (Elegance bez dodatków) i 10tys tańsze od porównywalnej Jetty (po jeździe próbnej jednym i drugim nikt z VW nie przekona mnie, że Jetta ma cokolwiek lepszego).
~wes32
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Doskonale jest zarezerwowane dla samochodu marzeń. Octavia II fl to rozsądny zakup. Prezentuje się na żywo lepiej niż na zdjęciach. Ja dokupiłem 16\" alufelgi Draconis - co wyraźnie poprawia wygląd auta, nadaje mu sportowego charakteru. Po 1000 km nie mogę jeszcze wypowiedzieć się obiektywnie, zatem napiszę za 20 000 km.
~Bartek
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego auta, szukałem samochodu rodzinnego i przede wszystkim praktycznego. Nie była priorytetem sportowa sylwetka, czy mega szybki silnik. Potrzebowaliśmy większego auta, bo rodzina się powiększyła, wiadomo bezpieczny i wygodny dla dwójki pociech. Octavia nie dość, że spełniła te wymagania to dodatkowo naprawdę bardzo zaskoczyła dynamicznym silnikiem, zwinna, szybka, jest czym jechać, można poszaleć na trasie....
~Kierowca
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Uważam, że Skoda wyprodukowała naprawde kawał dobrego samochodu. Jest ładna (po lifcie), do tego dobrze wykończona i ze sprawdzonym silnikiem (1.9 TDI). Nie zamienie jej bardzo długo, chybą, że wyjdzie nowa Octavia!:) Auto jest bardzo praktyczne.
~ljon
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Całokształt ok, chociaż łapię się czasami na myśli, czy nie trzeba było kupić czegoś innego, lepiej wyposażonego, suva, diesla, używanego itp ;-)
2,9
~heniek
Hatchback 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Auto ma swoje plusy i minusy. Plusy to niski koszt przejechanego kilometra, niskie ceny ewentualnych napraw i serwisu oraz duży bagażnik. Minusy to głównie poziom hałasu emitowanego(w miarę wzrostu prędkości) przez silnik, powietrze opływające auto i opony, które wyją niemiłosiernie powyżej 120km/h Wydaje się również że kwestia uszczelek w drzwiach mogła by być lepiej przemyślana. Mam wrażenie, że głównym zadaniem tego elementu w skodzie jest...
Skoda Octavia II Hatchback