Lista ocen Skoda Octavia II Kombi Facelifting (47) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Jeździ się bardzo komfortowo. Układ odwzorowuje nawet najmniejsze ruchy kierownicą. Dobrze się zachowuje na zakrętach - nawet przy większych prędkościach.
~troche mnie to auto nudzilo
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
jak na tę klasę pojazdów (kompaktowe kombi) to rewelacja! trzyma się drogi, nie buja na zakrętach, komfort dobry - jak auto wyższej klasy wg mnie
~LexNx
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
przyzwoity, jak to w samochodzie do pracy. Jak by się tak zastanowić, to może jedna z lepszych stron tego samochodu.
~Adam.
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
Układ jezdny bez zastrzeżeń w całym okresie użytkowania wymiana stabilizatorów oraz tulei wahaczy których luzu sam się doszukałem.
~Mord
Kombi Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Trochę wanna w zakrętach. Ale w tej generacji był wielowahacz w każdej wersji, co jest już rzadkością w kolejnych.
~Michał
Kombi Facelifting 1.6 MPI LPG 102KM 75kW
Dla mnie idealny kompromis między komfortem a bezpieczeństwem. Co to trwałości to raz wymieniałem tuleje w wahaczach.
~peterr
Kombi Facelifting 1.6 MPI 102KM 75kW
Twarde zawieszenie wiadomo dobrze trzyma sie drogi sprezyny z tylu wymienilem na mocniejsze (gaz,benzyna,bagaz)
~Wodnik Szuwarek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 110KM 81kW
podsterowny w zakrętach przy dodaniu lekko gazu, to wina dużego momentu silnika na cienkich gumach 195 - łatwo zerwać przyczepność.
~Ojciec
Kombi Facelifting 2.0 TFSI 200KM 147kW
Doskonale się klei nawet w ciasnych zakrętach, jednak nierówności na drodze to koszmar jeśli chodzi o odczucia z fotela i dla uszu.
~M
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
tak na 3- (koszty napraw które będa częste nie są tak niskie jak się wydaje nic dziwnego że nowa skoda ma belkę z tylu )
Skoda Octavia II Kombi Facelifting