Lista ocen Skoda Octavia II Kombi Facelifting (47) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Filip
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Prowadzi się dobrze, pewnie, choć przy prędkościach autostradowych i wyższych także przy silnych podmuchach wiatru lub w koleinach myszkuje delikatnie. Ale to moje odczucie, a jeżdżę tez nowym BMW. Skoda jest drugim autem w domu więc nie mam porównania z autami tej samej klasy.
~Tomek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Tu jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Auto przy dużych prędkościach trzyma się doskonale w zakrętach mimo gabarytów i wagi. Ktoś może zarzucić, że wspomaganie działa zbyt twardo przy manewrowaniu, ale za to w jeździe jest genialne i daje doskonale wyczuć samochód.
~Tomek_D
Kombi Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Nie jest to zawieszenie z Forda czy BMW, ale nie ma też na co narzekać. Zestrojenie jest sprężyste i raczej w stronę wspomnianych marek niż amerykańskich, pływających krążowników szos ;-) Na pewno kierowca będzie wiedział co ma pod kołami.
~Zenosik
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 110KM 81kW
Samochód dobrze wybiera nierówności. Ta wersja ma wielowahacz z tyłu. Dobrze trzyma się drogi, aczkolwiek nie polecam zbyt szybkiego wchodzenia w zakręty ;) nie jest to samochód do połykania łuków na drodze.
~Sławek
Kombi Facelifting 1.6 MPI 102KM 75kW
Jestem spokojnym kierowcą, więc nigdy nie poczułem się niepewnie, nie miałem okazji. Ale na pewno auto jest bardziej precyzyjne w prowadzeniu niż Megane II. Choć nie tak komfortowe, bo jednak nieco twardsze.
~broker
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 110KM 81kW
precyzyjny układ jezdny, trochę sztywny i twardy, wspomaganie kierownicy wymaga trochę więcej siły niż w fokusie, na równej drodze trzyma się rewelacyjnie ale fokus jest trochę bardziej miękki
~Pan. T
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
przeciętny slabo sobie radzi na polskich drogach . Dodatkowo ciagle coś się rozleci ceny częsci nie są takie tanie jak to się mówi obiegowo. Zimą lubi być podsterowny i dotego ciągle wpada w poślizg.
~Jacek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jest troche twardo i trzesię na nierównościach. W zakrętach (z tyłu wielowachacze) bez najmniejszych watpliwości co do jakości prowadzenia i pewności sposobu wyjścia z zakrętu.
~gruby dick
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
bardzo dobry, pewnie się prowadzi i nie myszkuje. ale pod względem komfortu, jest to samochód sztywny i nie wybiera już tak sprawnie i bezgłośnie dziur jak passat czy mondeo.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Kombi Facelifting
6,4
8,8
10,2
~Przemo-miłośnik skody:)
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
W mojej ocenie auto prowadzi się b. dobrze. Nie mam zastrzeżeń co do prowadzenia. Koszty naprawy zawieszenia nie są zabójcze dla portfela.
Skoda Octavia II Kombi Facelifting