Lista ocen Skoda Octavia II Kombi (136) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 159 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~labor
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
zawieszenie stuka silnik zamulony awaria przepływomierza po 14 tys. km elektryczne szyby zacinaja się co chwila
~mcturbo@wp.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Slłychać stuki w ukladzie przeniesienia napedu podczas zmiany biegow, jakbt byl jakis luz, jeszcze nie wiem co sie dzieje
~Andi
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Brak choć mam ochotę poprosić o ingerencję w skrzynię biegów - chodzi strasznie tępo i nie wystarcza mi tłumaczenie, że to norma
~lawnik
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Po 12000 km poważnych usterek brak. W ramach gwarancji po 1000 km ustawili mi zbieżność bo była fabrycznie skopsana.
~Karol Przesmycki
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Jedynie przepustnica i skrzynia biegów były naprawami, których nie przewidywałem. Pozostałe to eksploatacyjne
~użytkownik Skody z silnikim FSI
Kombi 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
sporo usterek mając minimalną wiedzę o mechanice i elektronice można usunąć samemu bez wizyty w serwisie
~Egon
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
M/w przy 200 tyś km. padł zawor EGR, i to był jedyny większy wydatek przez ostanie 3 lata.
~Grzegorz
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
odpukać,nie ujrzałem,teraz po rozrządzie ,a wspomnę ma 280000km,daje ognia jak świeża.
~kadewon
Kombi 2.0 TDI PD 140KM 103kW
z poważnych usterek to wystąpiły dwie były dość kosztowne. zawór EGR oraz pompowtryskiwacz.
~Kendzierzawy
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jak narazie nic mi sie nie przydarzyło mimo iż w zdążyłem zrobić autem troszkę kilometrów.
Skoda Octavia II Kombi