Lista ocen Skoda Octavia II Kombi (180) - Całokształt

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sisi
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Jestem ogromnie zadowolona ze Skody. Wcześniej (przed urodzeniem dziecka), trafił mi się rewelacyjny egzemplarz VW Polo 2003r. i sądziłam, że nic nie będzie się mu równać. Jednak Skoda na prawdę bardzo dobrze się sprawdza, jest tak prosta, że nie ma w niej się co zepsuć, co opatrzyć, znudzić. Kto co lubi, ja lubię mieć święty spokój i niezawodność. A mocy jest naprawdę sporo - nie można narzekać.
~mirek_p1
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jak wcześniej napisałem samochód znakomicie się sprawuje i jestem z zakupu bardzo zadowolony. Silnik 1.8 TSI jest optymalną jednostką do tego auta i na nasze drogi. Octavie mają dobry stosunek cena/jakość i są tanie w serwisowaniu. Jak komuś nie przeszkadza logo i nie musi mieć prestiżowego auta to optymalny wybór. Jakbym kupował teraz to do genialnego silnika 1.8 TSI dodałbym DSG i napęd 4x4.
~kuba1234
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Dosokonały samochód do codziennej eksploatacji. Mało pali, jeździ przyzwoicie, duży bagażnik. Jest to samochód, który spełnia moje oczekiwania. Nie można po nim oczekiwać jednego - emocji za kierownicą. Choć wystarczy trochę pojeździć po polskich drogach i emocje mamy gwarantowane. Gdybym jeździł mniej kupiłbym na pewno 1,4 tsi, ale przebiegi 35-40 tyś km roczne zadecydowały o tdi.
~wlo
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Jeśli ktoś nie szuka auta sportowego lub do pokazywania się, octavia tour (octavia I produkowana po 2004r.)jest idealnym samochodem. Podwozie, silnik, zawieszenie i elementy wyposażenia zostały dosłownie przeniesione z VW - próżno szukać tam logo skody: dominuje "VW Audi". Silniki TDI czynią pojazd niezawodnym na długie lata. Przebiegi 300-400 tys. km bez większych problemów nie należą do rzadkości.
~Marcin K.
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Myślę, że jak na auto z demoludów jest to wyróżniająca się jednostka, która w pewnych płaszczyznach równa z bardoz dobrymi markami samochodów. Jeździłem sporo służbowym Mercedesem klasy C i moje subiektywne odczucie gdy pierwszy raz wsiadłem do nowej Octavii to bardzo duże podobieństwo. Jestem z tego samochodu bardzo zadowolony. Zobaczymy jak będzie po kilku kolejnyhc latach eksploatacji.
~Mati
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Poszukiwania samochodu trwały dość długo zanim podjęliśmy decyzję. Pod wzgląd braliśmy wiele marek. Zadecydował ekonomiczny i bardzo elastyczny silnik, bardzo dobre wyposazenie za rozsądbne pieniądze, przyzwoite właściwości jezne, pojemny bagażnik oraz odpowiedni udzwig do tego bagażnika ( powyżej przeciętnej )- co komu po dużym bagażniku gdyby mozna w nim wozić tylko styropian z obawy o amortyzatory.
~Artur Majewski.
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Super samochód rodzinny można sie zapakować i ruszać na drugą stronę europy bez wachania że coś sie stanie. Ja samochód sprzedaje ponieważ kupuje superba. Dla zainteresowanych autko znajdziecie na mototurbo.pl bo tam ogłoszenia sa za darmo. Jak sprzedam i kupie superba to też sie podziele z wami spostrzeżeniami. Polecam skodziankę wszystkim chcącym jeżdzić, a nie chwalić się marką.
~Bartek
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Jak na rok intensywnej eksploatacji - bezawaryjny. Wielki bagażnik przydaje się głównie mojej żonie. I po załadowaniu niemiłosiernej ilości bagażu wakacyjnego widzę w lusterku co mam za samochodem. Wyjazd na narty 4-ech narciarzy to też nie problem nawet z nartami wewnątrz! Może troszkę dla mnie ma za niskie zawieszenie - powinienem wybrać wersję podwyższona.
~Klaudus
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Ma swoje wady i zalety. Najwieksza zaleta dla mnie jako dziewczyny ktora tworzy tresci w internecie, to duzy tyl, mozna tam naprawde nagrac materialy, a ze wrzucam je na sporego instagrama: @tajnyromans , zalezy mi na tym, zeby byly jakościowe. Po za tym auto wygodne, mało pali, jednak jest jak kobyla duza. Auto na sprzedaz na moim ig! Ogolna ocena 4/5
~Igor - Niemiec płakał jak sprzedawał
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Wiadomo że to skoda więc auto dla Kowalskiego z POLSKI B tak mówią sąsiedzi moi bo maja lepsze auta . Ja chociaż nie mósiałem lawetą do domu wracać z rodzinnej podróży , jak sąsiad AUDI A6 C6 . Ale poza tym to auto do jazdy z A do B i tyle koszty sa jakie sa utrzymania , jakość materiałów jest też MIERNA . Także całokształt określam na ocene MIERNĄ
Skoda Octavia II Kombi