Lista ocen Skoda Octavia II Kombi (295)

~Bastek
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Nie jestm kapelusznikiem i używam pojazdu do pracy. Auto prowadzi się dobrze, zużywa mało paliwa, nie jest drogie w utrzymaniu, ma sporo miejsca w środku i duży bagażnik. Oczywiści minusem w silniku 1.9TDI PD są ubytki oleju. Ja na 81000km dolałem około 4.5 litra Castrola 5W-30LL. 5L bańka kosztuje 150PLN więc to nie majątek ale zawsze to zawracanie głowy. W środku, pomimo wersji, jest co trzeba i na właściwym miejscu. Fotele są wygodne i mają...
~Kac Morderca
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Tu musze obalic pare mitow, ktos kto pisze o tym jak ten silnik chodzi i ile pali to chyba nie zdaje sobie sprawy ze to auto nie powinno byc w klasie sredniej tylko w nizszej sredniej. cisnac jej gaz na maxa jak moze byc spalanie ponizej 6-7l/100km??? olej bierze to fakt ale po jakis 30tys przestaje albo nie wielkie dolewki, a co do kultury silnik to proponuje kupic benzyne i wstawic gaz a nie diesla i narzekac!!!
~użytkownik Skody z silnikim FSI
Kombi 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Octavia II kombi, rok 2007 silnik 2.0 FSI - 150KM, jest drugim autem w rodzinie kupiona świadomie w roku 2017 z udokumentowanym przebiegiem 240 tyś co wielu może odstraszać. Osobiście robię rocznie służbowo ok. 50 tyś. więc nie wierzę w 10-latki z przebiegiem 150 ;). Ogromnym plusem jest pojemność Octavii, osobiście użytkowałem przez ostatnie 4 lata (nowe powyżej 2016 roku): Opla Zafię, KIA Optima, Opla Astra i Insignia, Mazda 6, Forda...
~krzysztof p.
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Auto używane prywatnie, nie żyłowane. Zjeździłem w nim całą Polskę i kilka innych krajów. Jedyny mankament, który był dla mnie męczący to dosyć spory hałas przy prędkościach powyżej 130km/h.
~ŁukaszM
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Z jazdy skodą jestem zadowolony, tylko te usterki są denerwujące. Serwis albo ich nie widzi albo twierdzi, że ten typ tak ma. Napisałem do Skody, bez odpowiedzi. Tak więc stoje przed wizją walki o swoje. Dziennie robie ok 150-200 km.A sama podróż nie jest męcząca
~zaduzokawy
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Praktyczny samochód, samochód który jest motoryzacyjnym odzwierciedleniem polaka. Tanio, nudno, spokojnie, ale jak trzeba to można nieźle namieszać.
~Yvel
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Jestem bardzo zadowolony. Samochód sam się prowadzi. Drobnostki które opisałem są jedynymi niekorzystnymi zjawiskami które zauważyłem. 190km/h bez specjalnego wysiłku-tylko raz dla sprawdzenia, nie ma co wariować, szczególnie na polskich łatach. Generalnie, dziewczyny piszczą. POLECAM !
3,1
~Wojtek
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Plusy: trzyma się drogi, dobry promień skrętu, mało pali, BARDZO duży kufer, dość dynamiczny silnik, dobrej jakości materiał wykończeniowy deski rozdzielczej. Minusy: wadliwość na wszystkich płaszczyznach (elementy silnika, zawieszenie, elementy wnętrza, elementy nadwozia, korozja) drogi w kupnie, drogie ASO, bardzo złej jakości radio, brak głośników z tyłu, bardzo twardy charakter jazdy. Ten samochód mnie naprawdę zmęczył i...
~Dariusz Grabowski
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Świetne auto dla rodziny która potrzebuje coś większego przewieźć albo ma dużo bagaży na wakacje. Jedynym mankamentem może być ilość Octavii na ulicach, czujesz się jednym z wielu. Jeśli komuś to nie przeszkadza to auto wręcz idealne.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Kombi
6,3
7,9
9,6
3,7
~Marcin G,
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
To fajne auto lecz za drogie. Nie należy go porównywać do klasy Passata czy Avensis, czuć że to kompakt.
Skoda Octavia II Kombi