Lista ocen Skoda Octavia II Kombi (295)

~szczurens@poczta.fm
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Ma wszystko to co powinne dawać pompowtryskiwacze: solidnego kopa od 1800 obr. Do 45 tys. km przebiegu musiałem dolewać 1 l oleju na 15 tys. przebiegu. Teraz jak mi na przeglądzie naleją maxa to wystarcza i obywa się bez dolewek. Do tej pory bezawaryjnie. (Silnik)
~Patobo
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Byłoby lepiej, gdyby nie problem z silnikiem VW zresztą
~Adrian
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Ogólnie moje wrażenia po 3 latach użytkowania są bardzo pozytywne. Szukałem samochodu na codzień, taniego w utrzymaniu, do którego mogę w każdej chwili wsiąść i przejechać 2km do marketu nie przejmując się, że silnik nie dogrzany, że akumulator się rozładuje itp. I w tym skoda octavia w połączeniu z klasycznym 1.6 sprawdza się wyśmienicie, szybko się nagrzewa, chodzi całkiem cicho, a samo auto sprawia wrażenie dobrze przemyślanego. Udało mi...
~mxw
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Auto godne polecenia - tanie w utrzymaniu, bezawaryjne - poza skrzynią i większym braniem oleju po przebiegu 200tyś km.
~radar
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
w sumie to bardzo zacne auto które dobrze się prowadzi, niewiele pali, jest komfortowe, przestronne i ma ogromny bagażnik. i gdyby tylko koszty wizyt w serwisie w ramach przeglądów były niższe to tak naprawdę nie ma się do czego przyczepić.
3,8
~Jersey
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Trudno ocenić to auto. Polacy chyba je lubią bo jest liderem sprzedaży, ale dla mnie nie jest ani dobre ani złe poprostu przeciętne. Doznania z jady żadne, wsiadasz jedziesz dojeżdżasz, wymiotujesz bo auto jest tak poprawne tak nie ciekawe i tak mdłe. Jeździłem tez Fiatem Bravo 1.4 Multiair 140KM w wersji SPORT nie jest tak dopracowanie a mimo to tym samochodem chce się jeździć, jest poprostu lepsze (dla niektórych to może herezja, ale tak jest).
~cjprzemo
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jak już wcześniej pisałem - do ideału dużo brakuje ale jest dobrze.
~Mati
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Poszukiwania samochodu trwały dość długo zanim podjęliśmy decyzję. Pod wzgląd braliśmy wiele marek. Zadecydował ekonomiczny i bardzo elastyczny silnik, bardzo dobre wyposazenie za rozsądbne pieniądze, przyzwoite właściwości jezne, pojemny bagażnik oraz odpowiedni udzwig do tego bagażnika ( powyżej przeciętnej )- co komu po dużym bagażniku gdyby mozna w nim wozić tylko styropian z obawy o amortyzatory.
~lonerr
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Za te pieniadze, otrzymujemy dobre wyposarzenie, duże rodzinne auto, nie drogie w eksploatacji (ubezpieczenie, spalanie, serwis)
~aniaja
Kombi 1.2 TSI 105KM 77kW
Silnik,spalanie, komfort jazdy, bezawaryjność,wnętrze, linia, cena, idealne auto. Tak jestem kobietą i mimo to wiem o czym mówimy.
Skoda Octavia II Kombi