Lista ocen Skoda Octavia II Kombi (295)

4,1
~mmm
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Silnik mógłby być trochę mocniejszy, ale na nasze drogi to na prawdę wystarczy. Jest elastyczny i ładnie współgra z 6 stopniową skrzynią. (Silnik)
~neco
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Troche szerokie przednie słupki. Ale zasadnczo jest ok. (Widoczność)
4,1
~Artur
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu, auto wygodne,może nieco za mało miejsca dla pasażerów, olbrzymi bagażnik, rewelacyjne spalanie, akceptowalna dynamika silnika, samochód dla rodziny z małymi dziećmi na wyjazdy dalsze i krótkie, lub do pracy ( u mnie sprawdza sie i jako rodzinny i do pracy). Ogólnie wart polecenia!
~miś
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Kompaktowy, zwrotny, przestronny samochodzik z wielkim bagażnikiem. Trochę słaby silnik i miejscami marne wykończenia psują ogólną ocenę. Ale kupiłbym drugi raz z mniejszym przebiegiem i 2.0 TDI CR.
~Miron
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Auto prawie doskonałe ma pare drobnych mankamentów. Nie podoba mi sie dzwię pracy silnika na niskich obrotach, ale największym mankamentem moi zdaniem jest słaba widoczność szczególnie tył. Jeżdzi się bardzo przyjemnie.
~beaste
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jednak te 35 KM robi różnicę...nawet w wresji 1,9 105 KM powinni dodawać 6 bieg tak w jak 2.0. Piękny jest głos tego silnika (Silnik)
~Rychu
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Silnik elastyczny (jeśli ciepły), skrzynia precyzja zegarmistrza (bez wstecznego), komfort (również cicho) zawieszenia, niezawodny (65 tys, km), fotele lepiej wyglądają niż kręgosłup jak sie wysiada, MEGA bagażnik, dobre wyposażenie, niskie zużycie paliwa - w sumie jest doskonały!!!
~MIK
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Dobry wybór. Jeśli w czasie eksploatacji nic się nie schrzani, to ocenę podtrzymam.
~seal
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Jestem zadowolony. Zdecydowanie dobre auto, miłe zaskoczenie co do silnika 1.6 TDI CR. Niskie spalanie i dobra dynamika. Jak na razie niezawodne po dwóch latach od nowego.
~mcturbo@wp.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Silnik bardzo zrywny jesli dobrze pracuje,ale bardzo głośny i himeryczny. Podczas jazdy miejskiej problemy przez DPF, podwyzszone obroty, dławienie, spalanie nawet do 15L w trakcie oczyszczania DPF. Wpieprza olej jakies 2L dolewki od przegladu do przegladu (15tys km) Ktoś tu czegoś nie dopracował???? Oszukują ludzi! (Silnik)
Skoda Octavia II Kombi