Lista ocen Skoda Octavia II Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2005-2012 (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KAMYK 59
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
JAK NA RAZIE TO ODPUKAĆ ŻADNYCH POWAŻNYCH USTEREK NIE BYŁO,NO ALE AUTO MA NAKRĘCONE DOPIERO NIECAŁE 150 000 KM.ZOBACZYMY JAK BĘDZIE DALEJ.JEDYNE DO CZEGO MOGĘ SIĘ PRZYCZEPIĆ TO TRWAŁOŚĆ LAKIERU(MAM GRANATOWY PERŁOWY METALIC)MOIM ZDANIEM W PORÓWNANIU Z INNYMI AUTAMI JEST ZA MIĘKKI- WIDAĆ KAŻDA RYSĘ I MA ODPRYSKI ZWŁASZCZA NA PRZEDNICH BŁOTNIKACH I NA MASCE.NO ALE NIE MA IDEAŁÓW.
~Wlasciciel
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
jedyne co juz wspomnialem przy silniku, bedac we Francji zapalila sie kontrolka olejowa przy 6 tys !! w nowym aucie. brak informacji jaki olej wlewac (brak kontrolki na silniku, co tam wlali do tego silnika !!!) no i gdzie zadzwonic!! brak info w materiałach ktore dali do auta.
~ArekC
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
To jest mój kosztowny eksperyment na aucie wyprodukowanym w europie. Zawsze jeździłem autami japońskimi. I było tak, jak w utartych powiedzeniach. Nigdy nie zawiodły. Teraz zobaczymy na co stać auto niemieckie.
~Stach
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Brak usterek. Żarówki mijania wymieniłem po 30 miesiącach pracy.(Prosta wymiana - wysuwa się cały reflektor, w razie deszczu można wymienić siedząc w samochodzie)
~mcturbo@wp.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Slłychać stuki w ukladzie przeniesienia napedu podczas zmiany biegow, jakbt byl jakis luz, jeszcze nie wiem co sie dzieje
~Kendzierzawy
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jak narazie nic mi sie nie przydarzyło mimo iż w zdążyłem zrobić autem troszkę kilometrów.
~skorpion
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
skrzypowóz, wszystkie plastyki skrzypią, na nierównościach i przy każdej zmianie temperatury.
~ak_et@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
dwa razy unieruchomiony to katastrofa jeśli jedzie się gdzieś dalej na umówione spotkanie
~Mielczarek
silnik się rozlecial !!!!!!!!! ale 2.0 TDI takie są 100 tyś max i na złom
~Artur Majewski.
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Brak usterek jakichkolwiek, przecież to młode auto. Polecam wszystkim bez wachania.
Skoda Octavia II Kombi