Lista ocen Skoda Octavia III Kombi (55) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Softail
Kombi 1.8 TSI 4x4 180KM 132kW
O3 urosła w stosunku do poprzedniczek, wiec ja sam za sobą siadam w pełni komfortowo( mam 183 cm wzrostu). Pełna regulacja daje naprawde dużo w szczególności regulacja odcinka lędźwiowego sprawdza sie podczas długich podróży. Bagażnik - napisze tak - wyjazd na tydzień trzy osoby dorosłe + dziecko z wózkiem , gondolą, nawet dużą miską do kompieli;) i Octavia sprawdziła sie perfekcyjnie:), co prawda zapakowana po dach, ale żadnych problemów...
~r.
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Bardzo dużo. Z tyłu, z zamontowanym tyłem fotelikiem na isofixie jeszcze się zmieści po środku jedna osoba, ale niewielka albo nieco większa na krótkie dystanse. Z przodu, nawet przy zamontowanym z tyłu foteliku miejsca jest bardzo dużo. Bagażnik olbrzymi. Przestrzeni wszędzie pod dostatkiem. W bagażniku dodatkowo 4 haczyki na zakupy - otwierana, dzielona podłoga bagażnika, którą można unieruchomić cięższe zakupy.
~NIE-służbowa Octavia
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Przestrzen jest ogromna, na tylnych siedzeniach nawet rewelacyjnie dużo. Jeździlismy z kompletem osób do Włoch, Niemiec i nawet w środkowym rzędzie z tyłu było OK. Nad głowami pasażerów z tyłu mnóstwo miejsca. Bardzo wygodne wsiadanie i wysiadanie. Auto idealne na taksówkę. Wolałbym kosztem miejsca z tyłu poprawienie głębokości i komfortu przednich foteli
~Arni
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
Decydujący czynnik przy wyborze auta dla mojej rodziny. Z przodu siedzi się komfortowo, z tyłu dzieci mają tyle miejsca, że zakładają nogę na nogę. Bagażnik sprawdził się z dniu zakupu. 4 koła 17" i dwa duże pudełka z zakupionym towarem. Można było upchać coś jeszcze. Oczywiście bez składania oparć tylnej kanapy. Z tyłu siedziały dzieci.
~SvenNkv
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Dużo miejsca zarówno z tyłu jak i z przodu. Mam 183 cm wzrostu i po ustawieniu fotela kierowcy pod siebie, mogę komfortowo usiąść z tyłu. Jednak fotele (wersja Elegance) nie powalają. W Golfie wersji highline fotele są zdecydowanie wygodniejsze.
~jakk
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
Dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Ja mam 190 cm i sam za sobą mogę komfortowo podróżować. Na szerokość jest równie dobrze, ogromny bagażnik. Jeżeli szukacie przestronnego auta w tym segmencie to zdecydowanie Octavia wygrywa.
~Koni
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
To największy atut tego samochodu. Niby model z segmentu kompaktów, a przestrzenią dorównuje samochodom z segmentu D. Polecam dokupić/wynegocjować siatki do mocowania zakupów w bagażniku - bardzo praktyczne rozwiązanie.
~Sluzbowa Octavia, czesc 2 po 150 000 km
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Przestrzen jest wystarczająca, na tylnych siedzeniach nawet rewelacyjnie dużo. Auto idealne na taksówkę. Wolałbym kosztem miejsca z tyłu poprawienie głębokości i komfortu przednich foteli
~Służbowa Octavia
~spin
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Duuużo przestrzeni, dużo bagaży się pomieści. Zdecydowanie na minus słabe przednie fotele, słabe trzymanie boczne, słaba regulacja odcinka lędźwiowego, krótkie siedzisko...
Skoda Octavia III Kombi