Lista ocen Skoda Octavia III Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW 2017-2018 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jackor
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Poprzednio jeździłem octavia pierwszej generacji więc tutaj przeskok jest zaskakujący. W przedniej części nawet osoba o wzroście 195 cm nie będzie ciasno a do tego regulowany w dwóch płaszczyznach podłokietnik umili podróżowanie. Szczególnie w drugim rzędzie siedzeń zmieniło się na plus gdzie teraz swobodnie można podróżować w dwie osoby. Dlaczego w dwie ? A dlatego że mamy z tyłu duży tunel który zabiera komfortu trzeciej osobie.
~Michał
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
To jest podstawowa zaleta tego auta i argument dla kupca, który potrzebuje przestrzeni. Pojemność bagażnika nieosiągalna dla rywali. Drugi rząd ma przepastną ilość miejsca na nogi. Miejsca jest na tyle dużo, że urosły też fotele, które nadają się bardziej dla osób dobrze zbudowanych. Pozycja za kierownicą jest dość wygodna, chociaż zdecydowanie wolałbym niższą pozycję za kierownicą.
~Łukasz
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Ten temat poruszyłem troszkę na wstępie. Mam 185cm wzrostu i ustawiając wygodnie fotel kierowcy pod siebie spokojnie mieszczę się na tylnej kanapie za kierowcą z dużym zapasem miejsca. Jedynym małym mankamentem mogły by być wygodniejsze fotele w wersji Style. Ja jednak wole jak fotel bardziej mnie opina niż luźno na nim siedzę. ( fotele Superba biją na głowę Octavię )
~Ratownik
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Mnustwo kombinacji ustawienia kierownicy. Każdy znajdzie sobie wygodną pozycję. Jestem dość wysoki ponad 180 cm i ustawiając fotel pod siebie spokojnie mogę usiąść bez skrępowania na tylnym siedzeniu, mając jeszcze kilka cm zapasu na nogi
~Maks
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Jeden z największych plusów auta. Prawie 600 l bagażu a do tego wielkość kabiny większa niż w większości aut klasy średniej
~Andrzej
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Dużo przestrzeni dla kierowcy pasażera i na tylnych siedzeniach
~Marcin Stan.
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Miejsca jest aż nadto zarówno z przodu jak i z tyłu.
~HugSon
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Bardzo dużo przestrzeni środku, bagażnik ogromny
~DarekP
Duzo miejsca