Lista ocen Skoda Octavia III Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW 2017-2018 (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jackor
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Myślę że za pieniądze zostawione w salonie na zakup samochódu otrzymałem auto dobrze wyposażony, dodatkowo objęte pakietem przeglądów oraz komplet kół zimowych co zapewni teroetycznie przez cztery lata spokojne użytkowanie skody. Jestem zadowolony z zakupu i drugi raz bym taka samą decyzję podjął :)
~Michał
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Auto w wyposażeniu Ambition z dodatkami, materiały zauważalnie lepsze niż Enjoy Astry, zarówno plastiki, jaki i elementy pseudo skóry, czy tapicerki. Ale koszt zakupu szału nie robi, chociaż w przeliczeniu na objętość przestrzeni pasażerskiej jest ok.
~Andrzej
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Za samochód wyceniony był na 85.999 dealer zjechał do 85.000, ale dodał zimowe opony pakiet przeglądów i ubezpieczenie. wpłata własna 20%. Tak jestem zadowolony z tego co kupiłem do tego co otrzymałem innymi słowy bardzo dobra cena do jakości.
~DarekP
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Samochód sprawuje sie super 8s do "setki" spalanie na poziomie 6-7 litrów przy ciężkiej nodze jest okej. Z minusów to octavia moglaby byc lepiej wyciszona O ile nie stac mnie bedzie na merc E class to kupie octavke
~Łukasz
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Trzeba pamiętać że jest to Octavia a nie większa siostra. W cenie 79tyś zł mam wygodne, komfortowe i bogato wyposażone auto z silnikiem, którego parametry i spalanie jest porównywalne z dieslem. Czego więcej szukać. 10/10
~Piotr
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Przy zakupie średniej wersji z kilkoma dodatkami w cenie 75000 ciężko o coś bardziej konkurencyjnego przy obecnych cenach nowych samochodów.
~Ratownik
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
No cena troszkę wygórowana ale w skodzie chociaż nie płacimy za markę a za dobrze wykonany i dość dobrze doposażony sprzęt
~Marcin Stan.
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Wydaje mi się że w cenie ok 60tys. Jest to auto godne uwagi.
~rowol
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Zbyt czuła na podmuchy wiatru przy większych prędkościach.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia III Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
6,8
~Maks
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Cena praktycznie jak w golfie...
Skoda Octavia III Liftback Facelifting