Lista ocen Skoda Octavia III Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW 2017-2018 (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Samochód płynnie pokonuje zakręty, nie kładzie się w zakrętach. Zawieszenie bez problemu radzi sobie z nierównościami przy idealnie dobranej sztywności zawieszenia. Spokojnie pokonuje szybkie i ciasne zakręty. Czasami lubię ostrzej pokonywać zakręty i jak dotąd samochód nie wykazuje żadnej nad i pod sterowności. Długo się zastanawiałem czy to napisać ale chyba komfort jazdy mogę spokojnie porównać do poprzedniczki Superba II FL.
~jackor
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Jak pisałem wyżej, samochód prowadzi się pewnie i przewidujaco. Zawieszenie poprawnie tłumi nierówności poprzeczne jak i wzdłużne nie dopuszczając do wężykowania czy bujania samochodu. Wg mnie samochód trochę za wysoko stoi ale podobno ma nieco usiąść po ułożeniu się zawieszenia. Wspomaganie kierownicy działa wydajnie choć jak dla mnie nieco za sztucznie (elektryczne), nie dając do końca pełnego odczucia.
~Michał
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
No nie jest to auto do szybkiego pokonywania zakrętów, ale nie można go też specjalnie ganić. Spisuje się dobrze, całkiem stabilnie, nieźle podąża za zadanym kierunkiem jazdy. Jest dość dobrze wyciszone. Układ kierowniczy nieźle ustawiony, czuć delikatnie progresję, chodzi z pewnym oporem, większym, niż w Astrze, który będzie bardziej odpowiadał kobietom.
~Ratownik
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Auto bardzo dobrze trzyma się drogi, przede wszystkim zakręty można pokonywać bezpiecznie bez jakiegokolwiek kontrowania kierownicą. Wklejona w asfalt. Nie jestem w stanie powiedzieć nic na temat jazdy z silnym wiatrem bocznym. Jak na razie nie odczułem nic niepokojącego.
~Maks
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Brak wielowahacza z tyłu... Belka skrętna niby trwalsze ale zapewnia gorszy komfort resorowania
~Marcin Stan.
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Auto dobrze reaguje na ruchy kierownicą, jeździ się lekko i przyjemnie.
~Mario
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
samochód się buja i słychać głuchy stukot - beznadziejnie jak na auto za tyle kasy
~Andrzej
Liftback Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Układ jezdny sprawuje się perfekcyjnie w zakrętach kierujący czuje się pewnie.
~DarekP
Trzyma sie drogi