Lista ocen Skoda Octavia III Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW 2015-2016 (18) - Widoczność

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Z
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Widoczność do przodu i na boki jest idealna i nie mam żadnych zastrzeżeń. Lusterka boczne dają również bardzo dobrą widoczność (mają znacznie większe pokrycie niże te, które miałem w Passacie) i "nie dają złudzeń". Widoczność przez tylną szybę jest niezła, ale bagażnik jest dość wysoki, przez co widoczność jest "wysoko" (w sensie nie zobaczymy przodu innego auta, do którego się dostawiamy tyłem). Obecność czujników cofania...
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Przeszkadza mi tu brak asystenta zmiany pasa ruchu. Samochód dość długi i wolę czasami obejrzeć się zanim zmienię pas. Ogólnie widoczność dobra. Parkowanie bardzo ułatwia kamera cofania, ma dość szeroki kąt, regulowane parametry obrazy i dość dobra jakość. Polecam ją szczególnie w liftbacku, bo przez szybę nie wiadomo gdzie kończy się samochód. Parkuję i tak głównie na lusterkach, ale kamera to super dodatek. Lusterka wystarczająco duże....
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Już po kilku kilometrach da się wyczuć wymiary auta. Dla mnie jest bardzo dobrze, czasami przeszkadzają tylko przednie słupki (wzrost prawie 190 cm). Widoczność do tyłu może być. Może przeszkadzać lekko wysoki tył. U mnie zamontowana jest kamera cofania co wraz z czujnikami z przodu i z tyłu czyni parkowanie i wjazd do garażu podziemnego bardzo łatwym. Zakup kamery jak najbardziej polecam.
~Nigdy więcej Skody
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Wszystko trzeszczy w aucie, które ma aż pół roku. Klima, który nie potrafi schłodzić auta. Wszystko chodzi ciężko i topornie - podczas przekręcania kluczyka mam wrażenie, że zaraz się złamie. Do tego auto słabo wyciszone. Po prostu jest źle.
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Mimo gabarytów auta dość dobra widoczność. Czujniki przód tył. Kamera cofania. Brakuje mi monitorowania martwego pola i żeby kamera była bardziej szerokokątna.
~r_gdansk
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Pomijając stuki i puki zawieszenia, komfort jazdy jest dobry. W środku jest cicho. Octavia dobrze spisuje się na drodze, czuję się w niej bezpiecznie.
~Nam
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Do przodu oceniam dobrze, do tyłu dość przeciętnie. Bardzo skutecznie działają czujniki parkowania przód, tył z wizualizacją na panelu radia.
~Adam
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Troche slabo widac do tylu ale od czego sa czujniki cofania... :-) Prowadzi sie dobrze . Chodz powyzej 160 robi sie glosno szum powietrza przeszkadza...
~daniel
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
tu nie ma się czego przyczepic. w tej klasie jak na niskiego sedana, jest bardzo dobrze. lepiej było chyba tylko w alhambrze.
~Marek
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Głośno i czasami dziwne halasy z deski rozdzielczej. Przy wyższych prędkościach rozczarowanie.
Skoda Octavia III Liftback