Lista ocen Skoda Rapid II Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW 2012-2015 (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Żabka
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Tutaj mam wątpliwość. Jeśli to miałby być mój pierwszy samochód tej marki, po zakupie pewnie byłbym rozczarowany. Za taką kasę można kupić bardzo przyzwoity samochód używany albo bardziej doposażony model konkurencji. Dla mnie to drugie auto tej marki i wiem z doświadczenia, że Skoda to bardzo solidny producent, dobry serwis i łatwo dostępne części. Zakładając kilkuletnią eksploatację, która w przypadku Skody jest bezproblemowa te 3 - 4 koła...
~kajko
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
warty tych pieniędzy z pewnością a brak wieloletniej gwarancji np. 7 letniej jak w KIA nadrabia solidnością wykonania a przy tym można zaoszczędzić na przeglądach gwarancyjnych w ASO sporo kaski, co daje dużą przewagę rapidowi nad nap. ceedem. Ważną zaletą jest dość niski spadek wartości i łatwość odsprzedaży a i ceny części powinny być umiarkowane np. filtr oleju to ok. 35 zł.
~nieskodziarz
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
mógłby być ciutek tańszy ale chyba wówczas nie móglby być tak dobry i wyrównany pod każdym względem Właściwie to to auto nadal nei am realnej konkurencji na rynku aut nowych w tej cenie, ponieważ mozna go porównywac jedynie z kompaktami ale jest od nich lepszy- wszechstronniejszy, ładniejszy oszczedniejszy i najczęsciej sporo tanszy.
~Bart
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Nie rozumiem płaczu na temat ceny samochodu. Jak dla kogoś jest za wysoka to po co kupuje? Na rynku jest ogromny wybór aut. Jak dla kogoś cena jest nieodpowiednia to niech kupi Fiata i nie marudzi.
~Michal_87
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Jak za tą cenę uważam, że dokonałem najlepszego wyboru, a jak pisałem wcześniej porównywałem przed zakupem Mitsubishi Lancera, Opla Astrę, Chevroleta Cruz, Hyundaia i30 oraz Kię Ceed (auta nowe z salonu).
~Robert
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto w testowanej wersji 69000 zł chyba na glowę upadli Wersja ambition max 105km tsi lakier metalik propozycja salonu 53 tys. Według mnie powinna kosztować max 44 tys
~andreas07041987
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Trochę drogi ale to moze dla tego że to nowy samochód dopiero wprowadzony, Spore ceny za doposażenie samochodu
~Tag585
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Za te pieniądze OK. Cena zakupu +/- 58 tys/zł. Teraz na pewno bym jej nie kupił w tej cenie.
~rs1983
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Samochod tani, widac znaczace kompromisy (opisane wyzej), ale trzeba miec nadzieje, ze pare lat wytrzyma.
~Tomek
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Żeby była jasność, samochód kupiony używany. Nie wydałbym na niego 64 tys jak to zrobił 1 właściciel.
Skoda Rapid II Liftback