Lista ocen Skoda Rapid II Spaceback (46)

3,4
~BB
Spaceback 1.6 TDI 90KM 66kW
Samochodem przejechałem około 15 tyś km i robię dzienne przebiegi 200-300km - samochód służbowy, nie wersja wyposażeniowa typu "golas" tylko ambition + nawigacja Samochód nie wyróżniający się absolutnie niczym. Przeciętny, tani, nijaki, wyposażony przeciętnie Za wszystkie dodatki każą sobie słono płacić, jakość taka sobie - plastiki twarde. Bagażnik w wielu miejscach posiada gołą blachę bez dodatkowego wyciszenia, zaczepów czy siatek
~vossenhall
Spaceback 1.6 TDI 105KM 77kW
auto, jak auto,to trzeci juz rapid ale tym razem odkupiony po rocznym leasingu. To Skoda więc czegoś nie urywa, zwykłe cywilne auto do sprawnego przemieszczania sie. Pare rzeczy ktore denerwuja ale da sie z tym zyc.
~miroslaw_k
Spaceback 1.6 TDI 90KM 66kW
trochę się z Rapidem poznaliśmy, docieramy się. Jeżdżę nim służbowo. Ogólnie jestem z niego zadowolony, ale drobne problemy wieku dziecięcego drażnią.
~Earvin
Spaceback 1.2 TSI 110KM 81kW
Ogólnie OK. Jest kilka kwestii denerwujących, na przykład nie można domknąć okna tuż po wyłączeniu silnika, nie ma nawiewu równocześnie na ciało i nogi, spalanie w mieście na poziomie średnio zadowalającym (w trasie super). Ale generalnie samochód fajny i użyteczny. Mimo mniejszego niż w liftbacku bagażnika mieści się w nim bardzo wiele. Wygodny, świetny, dość cichy silnik, cieszący oko design. Jak w każdym aucie Grupy VW ergonomiczność na...
~Miro
Spaceback 1.6 TDI 90KM 66kW
Generalnie to dopiero początek naszej wspólnej przygody, planowane jest wspólne przejechanie 300 km. Auto jest miłe dla oka, dość przestronne. Niestety niska wersja wyposażeniowa trochę drażni plastikowością, ale nie jest tragicznie. Niestety większość współczesnych aut ma twarde plastiki, taki czas "księgowych".
~Mic
Spaceback 1.2 TSI 90KM 66kW
Auto bardzo przyjemne w codziennym użytkowaniu (70% miasto, 30% trasa). Silnik 1.2 90 km jest wystarczający do tej wielkości samochodu, przy jednoczesnym, bardzo małym spalaniu. Auto z wyposażeniem ambition+ jest bardzo komfortowe. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem jest bagażnik, który mieści zaskakująco dużo zakupów.
~Marek
Spaceback 1.2 TSI 85KM 63kW
Całkiem fajne autko. Mało pali. Przy normalnej jeździe w cyklu mieszanym 6-6,5 litra to całkiem realny wynik. Przy jeździe ekonomicznej schodzę zwykle poniżej 6 litrów. Mała pojemność silnika to też mniejszy koszt OC. Niby mała moc silnika, ale gdy potrzeba docisnąć, to turbo zrobi co trzeba. Uniwersalne autko - i do miasta i na dłuższą podróż też się sprawdzi. Zrobiłem nim trasę ponad 1200 km w 5 osób i nawet nie było wielkiego dramatu. Dało...
~Kamil
Spaceback 1.6 TDI 90KM 66kW
Auto w wersji ponad przeciętnej jeśli chodzi o wyposażenie. Felgi 17 cali, wielofunkcyjna kierownica, bluetooth z zestawem głośnomówiącym, tempomat, czujniki parkowania. Silnik to największy atut tego auta. Przestrzeń w środku również zaskakuje. Fajne auto dla rodziny z dziećmi, ekonomiczne i tanie w utrzymaniu.
~r2d2_dawid
Spaceback 1.6 TDI 105KM 77kW
Narazie niezawodny , pierwszej zimy miałem problemy z odpaleniam ale ASO szybko załatwiło sprawę. Teraz jest ok, pali na "strzał". (Silnik)
~eklime
Spaceback 1.4 TSI 122KM 90kW
Rapid spełania moje oczekiwania co do wymagań jakie stawiałem nowemu samochodowi. Przed zakupem przeczytałem kilka opinii i obejrzałem kilka testów - jest zupełnie tak, jak opisywali inni. Kupując Rapida miałem świadomość, że nie kupuję Audi czy VW. Plastiki są, są akceptowalne, na razie (6 kkm) nie trzeszczą. Auto prowadzi się stosunkowo wygodnie, zawieszenie twarde, paskudnie wybiera poprzeczne nierówności - mikro progi i wypustki, ale...
Skoda Rapid II Spaceback