Lista ocen Skoda Rapid (199)

~kulawy
Liftback 1.2 TSI 110KM 81kW
Ocena wysoka ale proszę brać pod uwagę że mój poprzedni samochód lanos nie posiadał nawet wspomagania kierownicy, że o klimatyzacji i innych bajerach nie wspomnę. Pojemny bagażnik i sposób w jaki się otwiera to zaleta nad zalety
4,1
~vossenhall
Spaceback 1.6 TDI 105KM 77kW
strasznie zaczal skrzypiec zima na poprzecznych nierownosciach. (Układ jezdny)
~rapidspaceback
Spaceback 1.2 TSI 85KM 63kW
Autko dla osób które nie szukają szpanu na ulicy.Sylwetka ładna,ale nie robiąca szału na przechodniach.Ani małe,ani duże, ale mojej 3-osobowej rodziny w sam raz.Zakup tego auta jest wynikiem kalkulacji funkcjonalność-wyposażenie-cena(golf z podobnym wyposażeniem byłby 15tyś droższy)
~Bart
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto do normalnej jazdy. Nie nadaje się na wyścigi ale można nieźle przycisnąć. Bardzo duży bagażnik. Nawet długie podróże nie są wykańczające. Wygodne fotele, podłokietnik i inne cuda... "Plastiki" typowe dla Skody, nie powalają ale bywają gorsze. Stylistyka prosta przez co samochód nie wygląda w środku jak statek kosmiczny. Zależy co kto lubi. Ja lubię prostotę.
~rav
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
Auto mam od 2 lat zakupione w salonie, obecnie zrobiłem 40000km. Skoda Rapid liftback - auto rodzinne, poprawne, bardzo duży bagażnik, dużo miejsca na tylnej kanapie, z przodu bez zastrzeżeń, (troszkę wąski, 140km/h czuć podmuchy boczne wiatru, za pierwszym razem gdy jechałem na "pusto' przestraszyłem się - kwestia przyzwyczajenie Auto bez zbędnych bajerów (takiego szukałem), prosta bezawaryjna konstrukcja, przód zawieszenie kolumna...
~Tag585
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Silnik żwawy, czterocylindrowy na łańcuszku 8V po modyfikacjach. Chyba najlepsza benzynowa opcja. Nie bierze oleju ( od wymiany do wymiany ok 200 ml). Zużycie benzyny średnio 6,5 l/100 km. (Silnik)
~nieskodziarz
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
jestem bardzo zadowolony- spełnia wszelkie moje oczekiwania odnośnie samochodu dla siebie i rodziny
~Krzysiek
Skoda Rapid I
Coupe 1.3 S 58KM 43kW
moim zdaniem jeden z najpiekniejszych samochodow tamtego okresu, jak ktos juz wczesniej napisal, jedynie panienki go nie lubia bo czasem wklada sie w Škode wiecej serca niz w zwiazek z nimi :P
3,1
~ADE
Spaceback 1.2 TSI 90KM 66kW
W tej cenie można znaleźć znacznie ładniejsze samochody, lepiej wykończone oraz wygodniejsze.
3,1
~blindmen
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Silnik 1.0 daje radę dopuki nie chcesz przyspieszyć zbiera się żwawo ale paliwożerny. W jedną sobę tego nie odczujesz ale rodzinne przejazdy pokazały że żadnej oszczędności nie ma. W górach jest już tragicznie. Korek pod górkę i palisz sprzędło. Tutaj Turbo dziura pokazuję brak pojemności nie nadrobi się turbiną. Powyżej 135km/h w 5 osób palli tyle co polonez. Trasa Katowice Gdańsk średnie spalnie 8,5 a przy średniej prędkości 135 (5 osób z...
Skoda Rapid