Lista ocen Skoda Roomster (229)

~Daniel
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
W podsumowaniu. Auto z przodu Fabia z tyłu Oktawia jeśli chodzi o zawieszenie - dość komfortowe. Silnik nowoczesny, ze sporym zapasem mocy i temperamentem, przy wrażliwej nodze może być oszczędny, ale frajda z jazdy jest. I chyba to co najważniejsze dla osoby chcącej kupić takie, a nie inne auto. Ogrom miejsca z tyłu dla pasażerów i ogromny bagażnik. Mam wrażenie, że większy niż w Yeti. Dlaczego piszę takie, a nie inne auto? Bo urodą ono nie...
3,6
~sebur
Mikrovan 1.4 TDI 70KM 51kW
samochód słuzbowy,jezdze dosc ostro-obrotomierz krecie sie w zakresach 3000-4500obr-jest to jedyna metoda wydobycia z auta jakiejs dynamiki.Do tej pory nie bylo zadnej powaznej uterki ktoraby unieruchomila pojazd.dobijajaca jest wszechobecnosc wątpliwej zreszta jakosci plastiku .Dziwne,ze pomimo tylu wad,ktore opisalem w poszczegolnych sekcjach jezdzi mi sie nim bardzo dobrze-silnik słaby i głosny,a jazda sprawia przyjemnosc-na prawde...
~dominsadol@wp.pl
Mikrovan 1.4 TDI 80KM 59kW
Pomimo detali do których się przyczepiałem, uważam, że autko jest całkiem przyjemne. Jedynie co bym w nim chciał zmienić to silnik na 1,9 TDI.
~Grzegorz
Mikrovan 1.2 12V 70KM 51kW
Sympatyczny, pojemny i praktyczny samochód. Gdyby zadbano o lepsze wyciszenie, byłoby doskonale.
~www.agencjaufo.pl
Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Pomimo pewnych drobnych niedociągnięć (a raczej nieprzemyślanych wg mnie rozwiązań konstrukcyjnych), o których wspominałem jestem bardzo zadowolony z Roomstera. Polecam go wszystkim, którzy poszukują niedrogiego samochodu o ponadprzeciętnych możliwościach. Szczególnie mam tu na myśli zdolność do przewożenia prawie wszystkiego, co w danej chwili trzeba przewieźć, a oprócz tego doskonale spisuje się jako auto rodzinne.
~Michał
Mikrovan 1.9 TDI 105KM 77kW
Mam samochód od nowości, kupiłem go w 2008 r. Aktualnie roomster ma przejechane 173 tys. km. Auto dość oszczędne a średnie spalanie wynosi około 5,6 l na 100 km. Między okresowymi przeglądami przeprowadzanymi co 15 tys. km nie ma potrzeby dolewania oleju. Przy około 120 tys. km wymieniłem rozrząd wraz z pompą wody. Przy przebiegu 140 tys. km musiałem wymienić tylne amortyzatory ponieważ jeden zaczął cieknąć. Koszt naprawy zamknął się w 400 zł....
3,3
~Auda
Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Konkluzja prosta. Na trasę nadaje się jak świnia do zaprzęgu. Jeśli ktoś wozi dzieci do szkoły i na zakupy jest ok. O wyglądzie się nie dyskutuje.
~AndyPandy
Mikrovan 1.4 TDI 80KM 59kW
Autko godnie polecenia ,ale nie przesadzajmy .Dużo jest tu opinii jakoby to miało być auto klasy średniej ale tak nie jest. Nie można tu szukać super wykończenia czy super plastików itp to Skoda to auto budżetowe nie ma prowadzenia z BWM i mieć nie będzie. Jako mały mikrovan spisuje się świetnie. Usterek mało tani w utrzymaniu idealny wóz roboczy a i w trase poleci ! szukajcie wercji z klimatronikiem i podłokietnikiem i będzie lepiej niż dobrze.
~hXc
Mikrovan 1.9 TDI 105KM 77kW
Przyjemne w prowadzeniu, pakowne auto dla 3-4 osobowej rodziny. 105 KM w sam raz do gabarytów i masy, silniki o mniejszej mocy raczej do jady miejskiej.
Dziennik kosztów dla Skoda Roomster
5,9
8,6
~bociano@gmail.com
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
mimo wady w postaci głośności silnika auto wręcz idealne, bardzo ładne, poręczne, przemyślane, bardzo dobre materiały, bardzo dobre wykonanie