Lista ocen Skoda Superb II (139) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz Baścik
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wentylacja i ogrzewanie działają dosyć wydajnie i radzą sobie z zapewnieniem odpowiedniego klimatu wewnątrz naszego obszernego wnętrza.nowością dla mnie są nawiewy na tylną kanapę umieszczone w środkowych słupkach. Genialne
~wrotas2
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Klima automatyczna, dwustrefowa działa bez zarzutu tak samo jak nadmuchy na tył umiejscowione w bocznych słupach i pod fotelami. Komfort dla każdego pasażera. Odmrażanie szyby zimą trwa jakieś 2 min od startu zimnego silnika. Super.
~Makaro
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Pełna elektryka plus klima elimunują zjawisko skrobania szyb i lusterek z lodu i szronu. Od wewnątrz jeżeli szyby zaparują, po uruchomieniu silnika i włączeniu odpowiednich funkcji po minucie uzyskujemu 100% przejżystości.
~malypb
Sedan 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW
Climatronic dziala dobrze, ale nie bardzo dobrze. W zimie mam troche niedogrzane nogi, w lecie potrafi sie zrobic dosc duszno. W Volvo XC90 dzialanie klimatyzacji bylo o klase lepsze. Nic (tj. szyby) nie paruje...
~Zaxmi
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jak to kiedyś ktoś pisał że z tyłu jest duszo itd. To jakieś bzdety. Pasażerowie nigdy się nie skarżyli. Jedyny minus to że wolno się rozgrzewa dizel i ustawienia temperatury o stopień przydalo by się o 0.5.
~Marcin
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Działa wydajnie, choć brakuje możliwości regulacji temperatury co pół stopnia, jest tylko ce pełne stopnie. Dobrą opcją okazała się podgrzewana przednia i szyba i podgrzewane dysze spryskiwaczy.
~Adrian
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Szybkie podgrzewanie szyby uważam za duży plus. Klimatyzacji ( chłodzenia ) nie testowałem ze względu na to iż auto odebrałem miesiąc temu i nie było potrzebne. Mam nadzieje że działa ;-)
~radziu
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jak narazie klima dziala bez zarzutow odnosnie ogrzewania bedzie mozna cos wiecej napisac w nadchodzacych miesiacach. Czekam rowniez na moment gdy bede mogl sprawdzic ogrzewanie przedniej szyby.
~nickymicky
Sedan Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
Jak wyżej, sprawdzone i przetestowane w innych modelach Volkswagena, standaryzacja części i używanie tych samych komponetnów we wszystkich autach z oferty ma pewne zalety dla Producenta.
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II
9,3
~Mariusz
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Auto szybko się nagrzewa i szybko oddaje ciepłe powietrze. W trybie osuszania szyby jest mocny nawiew ale nie taki, żeby urywało głowę. Podobnie jak zimne po wejściu w ciepły dzień . Duży +