Lista ocen Skoda Superb II (139) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bogdan
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jak na okres letni wszystko bardzo sprawnie działa, nie mam żadnych powodów do narzekań, nie wystawiam wyższej oceny, bo nie miałem okazji ocenić jak będzie się zachowywać ogrzewanie w zimie.
~Marcin
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Raczej nie mam zastrzeżeń. Grzeje i chłodzi, a chyba o to chodzi. Podgrzewane fotele to zimą podstawa a i podgrzewana przednia szyba wiele razy przydała się zimą.
~Log217
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jest ok. Wydajne ogrzewanie i chłodzenie, nawiewy na tył w słupkach bardzo są wygodne, do poziomu 2 w klimatroniku hałas jest niewielki, automatyka nie drażni, ustawić i zapomnieć.
~Aleks
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
dobre, jednak często trzeba przeczyszczać , brak klimatyzacji objawy to zaparowane szyby i nieprzyjemny zapach wydobywający się z otworów układu wentylacji, szybkie zużycie
~mattipicasso
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wentylacja i ogrzewanie to na 100% super.Mam original Webasto na pilota i dziala super.Ogrzewa i wode.Za 20minut juz ma woda 50 stopni i w samochodu jez jest cieplo.
~Hubi
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
webasto to w zimie jest bajka, szklany otwierany dach też fajna sprawa, klimatronic jak jest zimno wieje zimnym zamiast wyłączyć wentylator do czasu nagrzania się silnika
~3.6 V6 FSI
Sedan 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW
Klimatronic szybko schładza wnętrze w letnie upały, a ogrzewanie również jest wydajne, wystarczy, że samochód popracuje na mrozie 2-3 minuty i z nawiewów już dmucha ciepłe powietrze.
~SŁavko
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
W zimie niezbędna podgrzewana przednia szyba, nie trzeba rano skrobać szyb. Wnętrze bardzo szybko się nagrzewa w porównaniu do Astry, chłodzi też szybko i wydajnie.
~Michał
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jest w porządku. Nagrzewa się wystarczająco szybko a nawet w upały klimatyzacja nie ma żadnych problemów ze schłodzeniem wnętrza. Nadmuch na tył w słupkach drzwi.
~Pompon
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Dwustrefowa z nawiewami na tył na słupkach B. Faktycznie odczuwalne różnice między strefami. Mały minus za głośność dmuchawy wentylatora. Ma skalę 6 stopniową, powyżej 3 jest męczaca.