Lista ocen Skoda Superb II (139) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aleks
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Przód bez zarzutu, ale z tyłu bywa, że pasażerowie narzekają, że za gorąco. W zimie włączają podgrzewaną kanapę.
~Igor Michalik
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Mam wrażenie, że klima czasami nie nadąża z ochłodzeniem auta.. chociaż.. żona uważa, że zwariowałem i chcę zamrozić rodzinę;)
~Krzysiek
Kombi 1.8 TSI 152KM 112kW
bdb trzymanie temperatury zarówno przy -25, jak przy +30. Na uwagę zasługują również nawiewy na tylne siedzenia.
~MAC
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Zimą jak na diesla bardzo szybko nagrzewa wnętrze nawet przy ustawieniu na automatyczne wolniejsze obroty dmuchawy.
~Bunio
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Auto mam od miesiąca i jak na razie z uwagi na porę roku często osuszam szyby i wentylacja robi to bardzo szybko.
~Bania
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jeszcze w zime nie mialem okazji spr auta, w lato bardzo dobrze chlodzi, a jak trzeba to i ogrzeje nogi w chlodne letnie wieczory ;)
~Marek
Kombi Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
W zimie silnik momentalnie się nagrzewa wraz z wnętrzem. Układ klimatyzacji również bez zastrzeżeń
~Krystian1986
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Muszę przyznać że ogrzewanie mogłoby dawać ciepło szybciej podczas mrozów, ale mimo to spisuje się dobrze.
~artek
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Nagrzewanie mogłoby być szybsze w zimie, klimatyzacja natomiast działa nieźle nawet przy dużym upale.
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II
9,3
~Sloowianin
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Latem chłodzi, zimą grzeje. Brak zastrzeżeń. Ogromny plus to świetnie działające podgrzewane fotele.