Lista ocen Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2008-2013 (45)

~superb
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Przestrzeń z przodu i na tylnej kanapie. Funkcjonalność i wyposażenie. 565l bagażnik z systemem twindoor.
~Bogdan
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Znakomite auto, za dosłownie ułamek ceny jakie należy zapłacić za inna markę i znaczek. Poprzednio jeździłem tylko Volvo - ostatnio S80 poprzedniej generacji. Lepiej wyposażony Superb jaki kupiłem wersja Platinum kosztuje o 150 000 mniej, aniżeli S80 który chciałem kupić - wersja Summum(!!) - trakcja, osiągi i ilość miejsca we wnętrzu lepsze niż w S80 - czegóż chcieć więcej?
~Remek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Ogólnie autko mimo wszystko fajne. Ładne i przemyślane gabarytowo. Jest wąskie i długie, dużo miejsca z tyłu i super patent z podwójną klapą bagażnika. Idealne do ślubów.
~MM
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wielkie, mocne auto do tego dobrze wykonane. Testy w gazetach nie kłamią. Zdecydowanie polecam.
~BigPiotr
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Znakomite auto o ponadstandardowej przestrzeni. Bardzo przyjemnie się jeździ bez żadnych kompromisów. Szkoda, że zwraca uwagę, zbyt dużo dyrektorów takimi jeździ.
3,5
~MirMac
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bardzo lubię Skodę, ale nie mogę pogodzić się z tym, że nie jestem już pewny tego, czy znowu coś nie wyskoczy. Z powodu uszkodzonej navi miałem stracony wyjazd do D. Tryb awaryjnej pracy silnika 300 km od domu nie należał do przyjemnych doświadczeń. Miałem wcześniej Peugeota 407 sw 2.0 hdi- nie powiem- też się psuł, ale nigdy nie miałem TAKICH problemów jak teraz ze Skodą.
~Boratek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Silnik pracuje jak zegarek, dynamiczny i cichy. Ostatnio przejechałem się z kolega nowym Mercedesem E-klasą z 2,2 l dieslem i ... silnik było słychać wyraźnie głośniej - to tak dla porównania. (Silnik)
~Bania
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
jestem z samochodu ogole bardzo zadowolony, skrzynia rewelacja, wygoda, przestrzen. tylko trzeba bardz odbac o lakier i bezowa skore, predko sie brudzi!
3,2
~wur@ilot.edu.pl
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Pomimo wysokiej klasy samochodu zarejestrowane usterki są na tyle poważne, że ocena za całokształt jest niska.
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
6,1
~Aleks
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jeżdżę non-stop już ponad 25lat, jeździłem różnymi markami (M190D też), ale Superb zaskoczył mnie totalnie. Za cały okres eksploatacji, spalona jedna żarówka i wymiana czujnika temp. w klimie.
Skoda Superb II Sedan