Lista ocen Skoda Superb III Liftback (60) - Widoczność

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adam_skotniczny
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Tylna szyba umieszczona wysoko i pod dużym skosem, więc bez kamery cofania życzę powodzenia przy manewrowaniu. Widoczność do przodu i na boki bez zastrzeżeń. Czujniki parkowania nadspodziewanie precyzyjne.
~Tomasz
Liftback 2.0 TSI 220KM 162kW
Na początku miałem wrażenie że przednia szyba jest mała ale wystarczyło żebym przejechał się kilka razy i już nie mam na co narzekać, tylna szyba mocno pochylona ale kamera cofania załatwia sprawę
~gregor
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Nie wiem w jakiej kategorii to opisać. Jak jadę wszystko widzę, może małe lusterka wsteczne, ale się chyba przyzwyczaiłem. Jeszcze nie otarłem. Posiadam kamerkę tylną (pomaga) i czujniki tył, przód.
~Martyyk
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Mnie wystarcza. Mam 170 cm wzrostu i siedzę prawie na samym dole. Widoczność nie jest taka dobra jak chciałby niejeden kierowca, ale przy czujnikach z przodu i z tyłu oraz odrobinie wprawy nie jest źle.
~ozzy75
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
W porównaniu z moimi poprzednimi wozidełkami szyba przednia bardzo mała ale szybko się przyzwyczaiłem. Na boki ok do tyłu ograniczona widoczność, kamera cofania rozwiązuje problem.
~Jan
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Jest super wygodnie. Jeden minus - w toyocie nie było tunelu środkowego z tylu a tu jest. Troszkę to ogranicza miejsce z tylu kiedy na tylnej kanapie zasiadają trzy osoby.
~qubokurek
Liftback 2.0 TSI 280KM 206kW
Auto jest spore, ale nie ma większych problemów z parkowaniem. Czujniki + kamera cofania skutecznie pomagają w manewrowaniu. Szkoda, że nie można dokupić kamery 360 st.
~Maciej
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Widoczność jest ok, chociaż przednia szyba poprowadzona jest nisko i nie zapewnia dobrej widoczności do góry (np pod światłami) Duże lusterka i szyby i kamera cofania ułatwiają życie.
~Paweł
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Dcc robi robotę. Auto jest bardzo komfortowe. Wnętrze przepastne i swietnie się sprawdza w trasach. Jeżdżę tym autem dużo autostradami i rodzina potrafi mi przespać całą drogę..
~Monter
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Generalnie jest ok, i byłoby super gdyby nie zawieszenie, które psuje nieco ocenę. Trzeba brać zawieszenie adaptacyjne, tam jest kilka poziomó zestrojenia do wyboru.
Skoda Superb III Liftback