Lista ocen Subaru Legacy I Sedan (23) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grip
Sedan 2.0 4WD 116KM 85kW
"Długości" biegów jak dla mnie idealne, trójka daje najwięcej frajdy z jazdy. Bieg drugi brzmi jak maszynka do mięsa (bardzo ciekawy odgłos), za to czwórka brzmi najbardziej rasowo - piękny gang boxera. Ocena "4" za zbyt precyzyjną konieczność wrzucania poszczególnych biegów - nie pozwala to na szybką zmianę przy chęci nieco bardziej dynamicznej jazdy. Wsteczny wchodzi ze zgrzytem - być może wina sprzęgła.
~Barney_tm
Sedan 2.0 4WD 116KM 85kW
Rewelacja. Bardzo krótkie prowadzenie drążka- jedyne porównanie to sportowe motocykle, szybko można się przyzwyczaić i polubić. Jeżeli chodzi o przełożenia to wydają się yć optymalnie dobrane do... przepisów ruchu drogowego :) Właściwie to brakuje 6 przełożenia gdyż silnik trzeba ostro kręcić na 5 powyżej 150 km/h. Do jazdy cywilnej w sam raz.
~de_1vill@poczta.onet.pl
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
wczesniej mnie wkurzala-bylem zdegustowany .Nie moglem przy ostrej jezdzie (tak do 6,5 tys obr.)trafic w 2 i 3 bieg.czasem zazgrzytalo,no i blokowal mi sie wsteczny -bylem naprawde zdegustowany.Ale po wymianie sprzegla i wymianie przesuwki 5 -biegu --jest cacy -i moge sie poscigac. VR6-TKI WYMIEKAJA.!!
~tom
Sedan 2.0 Turbo 4WD 200KM 147kW
Przy tym przebiegu ciągle pracuje świetnie. Jedynie od co najmniej 250 tys. km haczy lekko trzeci bieg, ale trwa to już tak długo i nie pogarsza się, że zdążyłem się już przyzwyczaić i mi to nie przeszkadza.
~remikus
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
4 przelozenia daja rade. Od kiedy jezdze automatem nudze sie. Starcza 1 noga i 1 reka. Poza tym tez nie chce sie popsuc :)
~marek
Sedan 2.0 4WD 116KM 85kW
chodzi ok, tylko na wstecznym slychac maly trzask ale podobno we wszystkich tak jest , no i lewarek troche za latajacy bardzo
~rafał- subaru legacy 1.8 16V
Sedan 1.8 4WD 103KM 76kW
Biegi dobrze wchodzą. Żadnych problemów-ważne żeby stosować dobry olej i dokonywać regularnie wymian oleju.
~siuks69@poczta.fm
Sedan 1.8 4WD 103KM 76kW
1 paluszek, wymiana sprzegła z łożyskiem dociskowym po 200 kkm (ok. 700 zł wraz z robocizną)
~smark20@poczta.onet.pl Junior pozdrawiam
Sedan 2.0 Turbo 4WD 200KM 147kW
popieram opinie poprzednika skrzynia słaba jezeli lubi sie ostro posmigac..... 2 razy byla robiona :/

Usterki Subaru Legacy I

Subaru Legacy I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Vindos, kerros@uzin.pl
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Manualna o niezłych przełożeniach, w mieście praktycznie można poruszać się tylko na II i III biegu
Subaru Legacy I Sedan