Lista ocen Subaru Levorg Kombi 1.6 GT 170KM 125kW 2015-2017 (15) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xemir
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
No cóż, wiedziałem na co się decyduję i do nikogo nie mam pretensji. Spodziewałem się, że będzie źle, ale ostatecznie muszę przyznać, że nie ma dramatu. Powyżej 120 km/h robi się dość głośno, głównie za sprawą słabo wygłuszonego tyłu (nadkola). W przyszłości zamierzam to poprawić, choć wszyscy którym o tym mówię, którzy ze mną jechali są tym nieco zaskoczeni. Co ciekawe, szum jest dość miarodajny i jednostajny powodują senność u pasażerów....
~stalot
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Hmmm... Będę w stanie być obiektywny dopiero za miesiąc, bo samochodem jeżdżę w Belgii a tutaj sporo odcinków autostrad ma bardzo szorstką, specyficzną naiwerzhnię, więc powiem tak: do 90km jest rewelacja, silnik praktycznie niesłyszalny, od 90-120km przeciętnie, powyżej 120 szoruje na autostradzie bardzo. Pojadę nim do Polski na Wielkanoc więc wtedy będę mógł się wypowiedzieć obiektywnie, ale na pierwszy rzut oka wyciszenie jest bardzo ok...
~Robert
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
jedyne elementy jakie są wyciszone to fragment podłogi pod fotelami i częściowo nadkola - reszta to goła blacha z podkładem- pierwsze co trzeba zrobić to wykonać konserwację podwozia czyms na bazie kauczuku - robi się ciszej i nie pojawi się za szybko rude
~nowynowy
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Szału nie ma. Huczą nadkola powyżej 130km/h a po mieście dudni na każdej dziurze. Co ciekawe aerodynamiczne owiewki szyb sprawiają, ze wiatr huczy jeszcze bardziej:)
~Piotr
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Z opinii w internecie myślałem że jest znacznie gorzej. Nie jest to segment E, raczej coś pomiędzy C i D. Jest poprawnie. Hałas dochodzi z nadkoli i drzwi.
~Staszek
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Wywieszenie w subaru to absurd. Niestety w levorg jest bardzo dobre i niewiele słychać silnik choć bardzo bym chciał żeby było inaczej :)
~Maciek
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Auto jest całkiem nowe a więc nie testowałem jeszcze na wysokich obrotach i na autostradzie, ale pierwsze wrażenia są co najmniej dobre.
~r.
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Nie jest dobrze. Powyżej 120 km/h zaczyna się szum, 140 km/h już nie jest dobrze, jak na rodzinne auto jest zdecydowanie za głośne.
~bjj
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
az za cicho jak dla mnie. uklad wydechowy moglby troche brzemiec, ale to kwestia gustu.
~kw
Kombi 1.6 GT 170KM 125kW
Jest dobrze. Lepiej niż w Maździe 6 czy nawet Mini Clubman którego wcześniej miałem.
Subaru Levorg Kombi